d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ez Történt Velem > :(
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Dec 8 2012 07:39pm
úgy gondolom, hogy nem azért nyitottad a topikot, hogy most mindenki sajnáljon és jókívánságokat adjon át. Ezért (és ezzel megmagyaráznám a posztom mondanivalóját):

No de legalább posztolni tudsz, így hát tuti nincsen veszve semmi :)
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Dec 8 2012 08:09pm
röhögtem
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Dec 9 2012 03:58am
Quote (NerfHydraDPS @ 9 Dec 2012 03:09)
röhögtem


az ilyen ember minek él?

Member
Posts: 10,475
Joined: Sep 24 2009
Gold: 5,253.00
Dec 9 2012 04:12am
remélem felépülsz idővel teljesen. csak lennie kell valami megoldásnak hogy újra járni tudj.
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Dec 9 2012 04:27am
Kitartás, idővel sikerülni fog
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Dec 9 2012 06:38am
Quote (Jancsipapa @ Dec 9 2012 01:39am)
úgy gondolom, hogy nem azért nyitottad a topikot, hogy most mindenki sajnáljon és jókívánságokat adjon át. Ezért (és ezzel megmagyaráznám a posztom mondanivalóját):

No de legalább posztolni tudsz, így hát tuti nincsen veszve semmi :)


re.
liliomtipro volt kivancsi, ezert nyitottam.
elvagyok háziasszony lettem :D
még asszony dolgozik én főzök mosok takaritok......
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 9 2012 06:49am
Ez komoly? Omg
Es hh csak majdnem masfel evvel a baleset utan irod ezt le?
Btw nagyon sajnallao es remelem felepulsz!
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2012 06:50am
Quote (fahrii @ 9 Dec 2012 13:49)
Ez komoly? Omg
Es hh csak majdnem masfel evvel a baleset utan irod ezt le?
Btw nagyon sajnallao es remelem felepulsz!


Mert miért sírna rögtön itt?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 9 2012 06:50am
Quote (Rawen @ 9 Dec 2012 14:50)
Mert miért sírna rögtön itt?


jsp > mennyorszag
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Dec 9 2012 06:55am
Quote (fahrii @ Dec 9 2012 12:49pm)
Ez komoly? Omg
Es hh csak majdnem masfel evvel a baleset utan irod ezt le?
Btw nagyon sajnallao es remelem felepulsz!


hi
angrybug- nak irtam hogy kitartas elhiszem milyen szar lehet neki és irtam hogy lehet az én helyzetem szarabb.
ekkor irta liliomtipro hogy nem hiszi, de kivancsi hogy mi van velem.

eddig sanya és ati tudta innen meg 1-2 közeli ismerős akivel nyomom. sanya ati = Lestaték


régen sokat voltam itt még d2-nél meg mostanság kezdek visszajönni ide :D
nem éreztem fontosnak hogy tudjátok, mert annyira nem voltam a ti közösségetekben....
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll