Quote (fahrii @ Dec 9 2012 12:49pm)
Ez komoly? Omg
Es hh csak majdnem masfel evvel a baleset utan irod ezt le?
Btw nagyon sajnallao es remelem felepulsz!
hi
angrybug- nak irtam hogy kitartas elhiszem milyen szar lehet neki és irtam hogy lehet az én helyzetem szarabb.
ekkor irta liliomtipro hogy nem hiszi, de kivancsi hogy mi van velem.
eddig sanya és ati tudta innen meg 1-2 közeli ismerős akivel nyomom. sanya ati = Lestaték
régen sokat voltam itt még d2-nél meg mostanság kezdek visszajönni ide

nem éreztem fontosnak hogy tudjátok, mert annyira nem voltam a ti közösségetekben....