Quote (Flutter @ 6 Dec 2012 01:09)
kene egy kabat mert ami van az mar 4 eves

25k-t szanok ra max
barna, hasitottbor, pocsig ero, kapucnis es
ne legyen szoros a kapucni/galler reszspringfield volt a regi, de sehol se talalok hasonlot

láttam ma egy tök jó arcú csávót (nem félreérteni) a villamoson hazafelé
aztán megláttam a szőrös-nyakú "pulcsikáját" a "kabcsija" alatt
aztán azonnal megláttam az összképet, ahogy a kezeit tartotta, grimaszolt, mondom ehm..
és azon gondolkoztam miért van az hogy körbenézek, ott van 40 béta, és aki a csaj-mágnes lehetne, na az a meleg
vagy csak én nem látom az egyértelmű összefüggést itt?
This post was edited by Anarkin on Dec 5 2012 05:19pm