d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Fashion Topic
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 05:12pm
Quote (Flutter @ 6 Dec 2012 00:09)
kene egy kabat mert ami van az mar 4 eves :wacko:
25k-t szanok ra max

barna, hasitottbor, pocsig ero, kapucnis es ne legyen szoros a kapucni/galler resz
springfield volt a regi, de sehol se talalok hasonlot :wacko:


én most vettem egyet mert a régit elhagytam (elvileg... dunno hol van tavaj tél óta nem találkoztam vele)
new yorkerbe 14 volt, kapucnis, szerintem eléggé patent cucc csak mondjuk nem hasitottbör :c
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 5 2012 05:18pm
Quote (Flutter @ 6 Dec 2012 01:09)
kene egy kabat mert ami van az mar 4 eves :wacko:
25k-t szanok ra max

barna, hasitottbor, pocsig ero, kapucnis es ne legyen szoros a kapucni/galler resz
springfield volt a regi, de sehol se talalok hasonlot :wacko:


láttam ma egy tök jó arcú csávót (nem félreérteni) a villamoson hazafelé

aztán megláttam a szőrös-nyakú "pulcsikáját" a "kabcsija" alatt

aztán azonnal megláttam az összképet, ahogy a kezeit tartotta, grimaszolt, mondom ehm..

és azon gondolkoztam miért van az hogy körbenézek, ott van 40 béta, és aki a csaj-mágnes lehetne, na az a meleg

vagy csak én nem látom az egyértelmű összefüggést itt? :D

This post was edited by Anarkin on Dec 5 2012 05:19pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 5 2012 05:20pm
valami bundat nem lehet kapni ami stilusos is? hetfo reggelekre, meg amikor nem delre megyek be
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2012 05:20pm


Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 5 2012 05:22pm
Quote (RRC @ 6 Dec 2012 00:20)
valami bundat nem lehet kapni ami stilusos is? hetfo reggelekre, meg amikor nem delre megyek be


Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Dec 5 2012 05:26pm
ez:

Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 5 2012 05:30pm

egyenesen hollywoodbool
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Dec 5 2012 05:45pm
Quote (TassassinHc @ 6 Dec 2012 00:26)
ez:

http://2.imgland.net/rn_k6v.jpg


ez do want
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 5 2012 06:27pm
Quote (Anarkin @ Dec 6 2012 12:18am)
láttam ma egy tök jó arcú csávót (nem félreérteni) a villamoson hazafelé

aztán megláttam a szőrös-nyakú "pulcsikáját" a "kabcsija" alatt

aztán azonnal megláttam az összképet, ahogy a kezeit tartotta, grimaszolt, mondom ehm..

és azon gondolkoztam miért van az hogy körbenézek, ott van 40 béta, és aki a csaj-mágnes lehetne, na az a meleg

vagy csak én nem látom az egyértelmű összefüggést itt? :D


a szőrös kapucnis kabátkám a kedvencem :$$$
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 5 2012 06:56pm
azért egy copyright All rights reserved for Eoghan beférhetett volna a szábályok alá :angry:

ja és http://hipstermagazin.com/wordpress/


This post was edited by Eoghan on Dec 5 2012 07:17pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll