
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (beni @ 28 Nov 2012 10:29)
Tehát akinek nem volt gyerekszobája, mondjuk vegyünk például téged, annak hiába magyarázod, hogy nem illik a szoba közepére szarni. Egész addig csinálja, míg nem kap érte két pofont.
És ez szerinted teljesen rendben is van.
Hát te teljesen idióta vagy.
Hagyjuk beni, azt hiszed amit te mondasz az szent írás, és te 100%ig megvagy róla győződve hogy az csak és kizárólag úgy lehet.
Quote (bajcli @ 28 Nov 2012 10:28)
neked nincs, akkor takarodjál belőle
honnan veszed te, hogy senkinek nincs szüksége rá, vagy hárman csinálták ezt a topikot előtted
édes istenem...
Akkor nem kezdenének el spammolni a 2. posttól bazdmeg.
This post was edited by Smat on Nov 28 2012 04:31am