d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Igazolvány Kérdés
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
Nov 27 2012 11:28am
Quote (bajcli @ 27 Nov 2012 18:26)
BIZTOS KÓCOS RAJTA A HAJA :AIDS


virus spotted.

This post was edited by TassassinHc on Nov 27 2012 11:28am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 27 2012 11:33am
Quote (bajcli @ 27 Nov 2012 17:26)
BIZTOS KÓCOS RAJTA A HAJA :DD:X:DD:X:D:


így
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Nov 27 2012 11:41am
Nem kerül semmibe, párommal most jelentettünk be közös tartózkodási helyet.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 11:56am
Quote (Rawen @ Nov 27 2012 05:08pm)
anyádba



baszd meg


nem igaz nincs még warnod
csak sikerül összehozni neked is legalább egy tizest
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2012 11:58am
Quote (Senee @ 27 Nov 2012 18:56)
nem igaz nincs még warnod
csak sikerül összehozni neked is legalább egy tizest


sírsz
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 27 2012 11:58am
Quote (-joey- @ Nov 27 2012 07:41pm)
Nem kerül semmibe, párommal most jelentettünk be közös tartózkodási helyet.


párommal horvátországban
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 11:58am
Quote (Liliomtipro @ Nov 27 2012 05:58pm)
párommal horvátba


fixd
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Nov 27 2012 01:43pm
Quote (-joey- @ 27 Nov 2012 17:41)
Nem kerül semmibe, párommal most jelentettünk be közös tartózkodási helyet.


Párommal új lakcímen.
Member
Posts: 37,225
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Nov 27 2012 02:38pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 27 Nov 2012 19:09)
attol fugg, ha elveszted dno de ha uj lakcimet akarsz bejelenteni es amiatt akkor 0 forint. nemrég voltam csináltatni


KIBASZOTT GECIS FLOODCONTROL


this
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Nov 27 2012 08:04pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 27 2012 07:09pm)
attol fugg, ha elveszted dno de ha uj lakcimet akarsz bejelenteni es amiatt akkor 0 forint. nemrég voltam csináltatni


KIBASZOTT GECIS FLOODCONTROL


ki az az állat aki azt mondja elveszítette mikor úgy 4231423423243szor drágább : D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll