Quote (BmA_BeMyAngel @ Nov 27 2012 07:09pm)
attol fugg, ha elveszted dno de ha uj lakcimet akarsz bejelenteni es amiatt akkor 0 forint. nemrég voltam csináltatni
KIBASZOTT GECIS FLOODCONTROL
ki az az állat aki azt mondja elveszítette mikor úgy 4231423423243szor drágább : D