d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Iso > Magyar
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2012 09:12am
Quote (kriza @ Nov 27 2012 03:11pm)
kell még?


kell kell
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2012 09:13am
Quote (xGurke @ 27 Nov 2012 16:07)
egyik csajtól kértem nkórt, de nem ad, mert "biztos pornót akarsz leszedni"
mondom kösz
itt vagyok a csaj koliban és pornót töltök otthonra, biztos


lol, a kis naív
legalább megdugtad utána? :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Nov 27 2012 09:15am
Quote (tevetava @ Nov 27 2012 03:13pm)
lol, a kis naív
legalább megdugtad utána?  :D


megismétlem, egy CSAJTÓL kértem nkórt
csajokkal nem dugok, az túl mainstream
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Nov 27 2012 09:16am
Quote (xGurke @ 27 Nov 2012 16:12)
kell kell


sent sent

yw

This post was edited by kriza on Nov 27 2012 09:16am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 27 2012 09:16am
Meg most is azt seedelem amit leleecheltel az accomrol :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Nov 27 2012 09:16am
Quote (xGurke @ 27 Nov 2012 15:15)
megismétlem, egy CSAJTÓL kértem nkórt
csajokkal nem dugok, az túl mainstream


csak shemaleben utazol.

// bár gyakorlatilag az is lány

This post was edited by Nerz8 on Nov 27 2012 09:17am
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2012 09:20am
Quote (Nerz8 @ 27 Nov 2012 16:16)
csak shemaleben utazol.

// bár gyakorlatilag az is lány


volt egy vitánk bécsbe kimenet (woltam bécshbe *.* - csak pakolni, szopó volt), hogy a shemale az nőből lett férfi, vagy fordítva? ti mit mondtok?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 27 2012 09:20am
Quote (tevetava @ Nov 27 2012 03:20pm)
volt egy vitánk bécsbe kimenet (woltam bécshbe *.* - csak pakolni, szopó volt), hogy a shemale az nőből lett férfi, vagy fordítva? ti mit mondtok?


férfiből lett nő
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold: 457.00
Nov 27 2012 09:21am
Quote (tevetava @ 27 Nov 2012 16:20)
volt egy vitánk bécsbe kimenet (woltam bécshbe *.* - csak pakolni, szopó volt), hogy a shemale az nőből lett férfi, vagy fordítva? ti mit mondtok?


wat

shemale->faszos csaj. faszt nem noveszt maganak.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Nov 27 2012 09:21am
Quote (kriza @ 27 Nov 2012 16:21)
wat

shemale->faszos csaj. faszt nem noveszt maganak.


pinát meg méhet már lehet operáltatni magadnak, én úgy tudom
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll