☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Iso > Magyar
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 892
Replies: 59
Track Topic
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#21
Nov 27 2012 09:12am
Quote (kriza @ Nov 27 2012 03:11pm)
kell még?
kell kell
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#22
Nov 27 2012 09:13am
Quote (xGurke @ 27 Nov 2012 16:07)
egyik csajtól kértem nkórt, de nem ad, mert "biztos pornót akarsz leszedni"
mondom kösz
itt vagyok a csaj koliban és pornót töltök otthonra, biztos
lol, a kis naív
legalább megdugtad utána?
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#23
Nov 27 2012 09:15am
Quote (tevetava @ Nov 27 2012 03:13pm)
lol, a kis naív
legalább megdugtad utána?
megismétlem, egy CSAJTÓL kértem nkórt
csajokkal nem dugok, az túl mainstream
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#24
Nov 27 2012 09:16am
Quote (xGurke @ 27 Nov 2012 16:12)
kell kell
sent sent
yw
This post was edited by kriza on Nov 27 2012 09:16am
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#25
Nov 27 2012 09:16am
Meg most is azt seedelem amit leleecheltel az accomrol
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#26
Nov 27 2012 09:16am
Quote (xGurke @ 27 Nov 2012 15:15)
megismétlem, egy CSAJTÓL kértem nkórt
csajokkal nem dugok, az túl mainstream
csak shemaleben utazol.
// bár gyakorlatilag az is lány
This post was edited by Nerz8 on Nov 27 2012 09:17am
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#27
Nov 27 2012 09:20am
Quote (Nerz8 @ 27 Nov 2012 16:16)
csak shemaleben utazol.
// bár gyakorlatilag az is lány
volt egy vitánk bécsbe kimenet (woltam bécshbe *.* - csak pakolni, szopó volt), hogy a shemale az nőből lett férfi, vagy fordítva? ti mit mondtok?
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#28
Nov 27 2012 09:20am
Quote (tevetava @ Nov 27 2012 03:20pm)
volt egy vitánk bécsbe kimenet (woltam bécshbe *.* - csak pakolni, szopó volt), hogy a shemale az nőből lett férfi, vagy fordítva? ti mit mondtok?
férfiből lett nő
kriza
Member
Posts: 7,659
Joined: Aug 11 2008
Gold
:
457.00
#29
Nov 27 2012 09:21am
Quote (tevetava @ 27 Nov 2012 16:20)
volt egy vitánk bécsbe kimenet (woltam bécshbe *.* - csak pakolni, szopó volt), hogy a shemale az nőből lett férfi, vagy fordítva? ti mit mondtok?
wat
shemale->faszos csaj. faszt nem noveszt maganak.
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#30
Nov 27 2012 09:21am
Quote (kriza @ 27 Nov 2012 16:21)
wat
shemale->faszos csaj. faszt nem noveszt maganak.
pinát meg méhet már lehet operáltatni magadnak, én úgy tudom
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
6
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact