végignéztem a videót + a kérdés-válaszos részt is
elgondolkodtató
de amit írtam itt kérdést, arról se az előadás alatt se a kérdések közt nem esett szó
mondjuk nyilván nem is egycsapásra következne az be, meg egyenlőre nem is az lenne a cél, így mint probléma se igen érdemes egyenlőre ezzel foglalkozni xd
viszont azért érdekes lenne, hogy akkor mi lenne a sok állattal akit arra tenyésztettek, hogy levágják; hirtelen szabadon engednénk és csináljanak amit akarnak... lol hogy? hol?
+arról viszont beszél, hogy ha növényt termesztenénk akkor több étel jönne ki adott egységnyi termőföldből mint azonos egységnyi területű vágóhídról.. jóval több és így jutna kaja azoknak is akik éheznek atm a földön
és a sok bocit is táplálnánk meg birkákat?! vagy wtf
kutya, macska mellé bejönnének a bocik, bárányok, tyúkok mint házikedvenc :XD:FX