d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Munkad Gombockak
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Sep 10 2012 01:38pm
ürkutató vagyok
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2012 01:42pm
Quote (Taszilo.^ @ 10 Sep 2012 20:35)
osz mit


igazábol mezőgazdasági vállalkozás

tehát mindent amit kell, áru szállítás leginkább
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Sep 10 2012 01:43pm
Quote (Rawen @ Sep 10 2012 08:36pm)
>you will never be as truNEET as a cat


Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 10 2012 01:46pm
Quote (Inakwo @ Sep 10 2012 08:42pm)
igazábol mezőgazdasági vállalkozás

tehát mindent amit kell, áru szállítás leginkább


volt kukoricatok? itt borsodban 8000ft/mazsa :ASDASD
januarban lesz vagy 12k is
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Sep 10 2012 01:49pm
Quote (Taszilo.^ @ 10 Sep 2012 20:46)
volt kukoricatok? itt borsodban 8000ft/mazsa :ASDASD
januarban lesz vagy 12k is


lett volna igen :s
buzábol 10 mázsa lett kb egy hektáron, tavaly 30mázsa volt durván...

az állatinkat meg majd fénnyel etetjük mert olyan drága lesz minden

Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Sep 10 2012 01:50pm
Raktárvezető helyettes voltam éjszakai műszakban, de suli mellett nem tudom csinálni szóval atm keresek valami esti munkát amiből tudom finanszírozni a biztosítást meg a benzinpénzt amit elvisz az autó havonta.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Sep 10 2012 01:50pm
Quote (Smat @ 10 Sep 2012 21:50)
Raktárvezető helyettes voltam éjszakai műszakban, de suli mellett nem tudom csinálni szóval atm keresek valami esti munkát amiből tudom finanszírozni a biztosítást meg a benzinpénzt amit elvisz az autó havonta.


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Sep 10 2012 01:51pm
egyetista geci

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Sep 10 2012 01:51pm
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 10 2012 01:51pm
Quote (Smat @ Sep 10 2012 09:50pm)
Raktárvezető helyettes voltam éjszakai műszakban, de suli mellett nem tudom csinálni szóval atm keresek valami esti munkát amiből tudom finanszírozni a biztosítást meg a benzinpénzt amit elvisz az autó havonta.


tfw ráktervezőnek olvastam és wtf fejet vágtam irl
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 10 2012 01:52pm
Quote (meatyowllegs @ 10 Sep 2012 21:51)
tfw ráktervezőnek olvastam és wtf fejet vágtam irl


ezek a protossok még olvasni sem tudnak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll