Quote (xGurke @ Jun 27 2012 01:00pm)
milyen matekosok vagytok ti, hogy nem nevettek a viccemen
Quote (xGurke @ Jun 27 2012 03:27pm)
harmadjára is nagyon eredeti és vicces volt
senki nem is sejti, hogy a sóderklubból van
csak zselé vagy mert a te vicceden senki nem röhögött