d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi A Fa? > +philoslothing
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Jun 27 2012 07:49am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 27 2012 07:50am
Quote (Nerz8 @ 27 Jun 2012 15:49)
reported


?????
ez egy szomoru, nagy fulu, hattal allo kiskutya
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 27 2012 07:52am
Quote (SummertimeClothes @ 27 Jun 2012 14:50)
?????
ez egy szomoru, nagy fulu, hattal allo kiskutya


akkor bocsánat.
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
Jun 27 2012 08:37am
Quote (szabika @ 27 Jun 2012 13:35)
jön egy telefon:
-szia Ádi vagyok a mormon szerzetes és Hajnit keresném
-???????????????????????????????????????? mond még egyszer mert lehet hogy téves
-Ádi vagyok a mormon szerzetes és Hajnit keresem
-mostmá tutira téves

okj

na meg van más is

Az előre csomagolt hántolt szotyik hogy lesznek? Géppel? Vagy 2 fogu cigányasszonoyk bontjak és köpik zacskóba?


így
terem
vazze
.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 27 2012 09:27am
Quote (WiLi_II @ Jun 27 2012 02:37pm)
így
terem
vazze
.


harmadjára is nagyon eredeti és vicces volt
senki nem is sejti, hogy a sóderklubból van
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 27 2012 12:21pm
Quote (xGurke @ Jun 27 2012 01:00pm)
milyen matekosok vagytok ti, hogy nem nevettek a viccemen


Quote (xGurke @ Jun 27 2012 03:27pm)
harmadjára is nagyon eredeti és vicces volt
senki nem is sejti, hogy a sóderklubból van


csak zselé vagy mert a te vicceden senki nem röhögött
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 28 2012 02:38am
nem tudom volt-e már de így terem
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll