Quote (Saenchai @ 24 Jun 2012 17:32)
azt bírom, mikor valaki lefényképez 1 tejfölös tésztát, vagy egy hasábot sült hússal, hogy " itt a mai vacsi *:*", aztán kap 20 kommentet, amiben dicsérik, hogy mennyire ügyi *:*
jajj de ügyi vagy, jóétvágyat naon jó lett

*.*
Quote (Fej @ 24 Jun 2012 17:31)
mondjuk most jutott eszembe, hogy ez full zalai kaja

nem tudom másfele mennyire ismert, de tényleg a bestest pörkölthöz
én tudom mi az!
This post was edited by Nerz8 on Jun 24 2012 10:33am