d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pörkölt + Krumpli
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 24 2012 10:32am
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 06:29pm)
igen és utána lefényképezem, aztán felrakom facebookra a következő szöveggel: "kész a vacsi, tök fini lett :) "


azt bírom, mikor valaki lefényképez 1 tejfölös tésztát, vagy egy hasábot sült hússal, hogy " itt a mai vacsi *:*", aztán kap 20 kommentet, amiben dicsérik, hogy mennyire ügyi *:*
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 24 2012 10:32am
Quote (Fej @ Jun 24 2012 05:29pm)
pörköltet dödöllével kell enni, ami szóba jöhet az még a galuska és a kenyér, krumplival csak a noobok eszik


mi az a dödölle
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 10:33am
Quote (Saenchai @ 24 Jun 2012 17:32)
azt bírom, mikor valaki lefényképez 1 tejfölös tésztát, vagy egy hasábot sült hússal, hogy " itt a mai vacsi *:*", aztán kap 20 kommentet, amiben dicsérik, hogy mennyire ügyi *:*


jajj de ügyi vagy, jóétvágyat naon jó lett :) *.*

Quote (Fej @ 24 Jun 2012 17:31)
mondjuk most jutott eszembe, hogy ez full zalai kaja :D nem tudom másfele mennyire ismert, de tényleg a bestest pörkölthöz


én tudom mi az!

This post was edited by Nerz8 on Jun 24 2012 10:33am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:33am
Quote (Saenchai @ Jun 24 2012 05:32pm)
azt bírom, mikor valaki lefényképez 1 tejfölös tésztát, vagy egy hasábot sült hússal, hogy " itt a mai vacsi *:*", aztán kap 20 kommentet, amiben dicsérik, hogy mennyire ügyi *:*


melegszendvics a legjobb
bár nekem semmi bajom azzal, ha vki postolja mit főzött/sütött, ha nem napi rendszerességgel teszi
come at me
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:33am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 04:29pm)
dödölle
what the fuck am i reading?




úgy néz ki mint ha nagyszemű nokedlikok lennének
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 10:34am
Nagykanizsán, a „Dödölle fővárosában” 2007-ben már negyedik alkalommal rendezték meg a kanizsai Bor- és Dödölle Fesztivált. 2006-ban a Guinness rekord kísérlet sikerrel járt, miszerint 2331 adag dödölle készült egy hatalmas serpenyőben. A Fesztiválra minden év szeptember elején kerül sor.

bitches
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:37am
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 05:34pm)
Nagykanizsán, a „Dödölle fővárosában” 2007-ben már negyedik alkalommal rendezték meg a kanizsai Bor- és Dödölle Fesztivált. 2006-ban a Guinness rekord kísérlet sikerrel járt, miszerint 2331 adag dödölle készült egy hatalmas serpenyőben. A Fesztiválra minden év szeptember elején kerül sor.

bitches


Nagykanizsa a bútorgyáráról, és a munkanélküliségről híres
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 24 2012 10:37am
Quote (Vismajor @ 24 Jun 2012 17:37)
Nagykanizsa a bútorgyáráról, és a munkanélküliségről híres


nézzük a dolgok jó oldalát
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 24 2012 10:38am
Quote (Vismajor @ Jun 24 2012 04:37pm)
Nagykanizsa a bútorgyáráról, és a munkanélküliségről híres


egész magyarország

This post was edited by Senee on Jun 24 2012 10:38am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 24 2012 10:38am
Quote (Nerz8 @ Jun 24 2012 05:37pm)
nézzük a dolgok jó oldalát


ma tanultam földrajzból
az a dél dunántúli régió elég kalapszar gazdaságilag :wacko:
csak púpok vagytok a pesti ember hátán!
:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll