d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sportok
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 17 2012 03:00pm
Quote (szabika @ Jun 17 2012 10:00pm)
kosár über alles


Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Jun 17 2012 03:01pm
Quote (szabika @ Jun 17 2012 11:00pm)
kosár über alles


leszel a haverom?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 17 2012 03:01pm
pok + azmorunolni szoktam valakivel.
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 17 2012 03:02pm
Quote (SummertimeClothes @ Jun 17 2012 10:01pm)
pok + azmorunolni szoktam valakivel.


esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 17 2012 03:02pm
Quote (Hendrix @ 17 Jun 2012 22:01)
leszel a haverom?


esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 17 2012 03:02pm
Quote (Bendeguz @ 17 Jun 2012 23:00)
Alkalmazz magyarertelmezo keziszotart ezekutan legyszives...
Teged kb. igy lesajnalak.
Goodbye.


esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 17 2012 03:02pm
Quote (Nerz8 @ Jun 17 2012 10:02pm)
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?


Velemenyem szerint a te hazadra sem a nap sut, hanem a primitivseg sotet, de megis fajdalmas vakito sugara...
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 17 2012 03:02pm
Quote (Bendeguz @ 17 Jun 2012 22:02)
esetleg te indukalod ezt a folyamatot illetve procedurat?


XD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 17 2012 03:03pm
Quote (SummertimeClothes @ 17 Jun 2012 23:01)
pok + azmorunolni szoktam valakivel.


valaki please mutassa meg ez honnan indult el, lemaradtam róla
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 17 2012 03:03pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 17 2012 10:03pm)
valaki please mutassa meg ez honnan indult el, lemaradtam róla


Ne haragudj, felre ertes ne essek, de a primitiv nem serto szo illetve nem sertesre letrehozott, illetve krealt karakterek osszesege, amely alkotja a primitiv karakterlancot, hanem mindossze egy kategorizalo jelzo amivel iletni kivanlak teged, tovabba egy nulla intellgienciaval rendelkezo agy definicioja, amivel teged illetve a szellemi szintedet definialni szandekozom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll