d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Csak Engem Emlékeztet > A Diablo 3 A World Of Warcraftra?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2012 04:06am
haljatok már meg mind baszdmeg, srsly.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 19 2012 04:08am
Quote (Cpt_Ghost @ 19 May 2012 11:06)
haljatok már meg mind baszdmeg, srsly.


ilyen faszságokra fecsérlik az idő amikor a balance is lehetne a téma. :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
May 19 2012 04:14am
Quote (CyberPunk666 @ 19 May 2012 12:08)
ilyen faszságokra fecsérlik az idő amikor a balance is lehetne a téma. :D


például
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
May 19 2012 04:24am
Quote (bbaallaaggee @ 19 May 2012 07:48)
nem játszok ilyen szarokkal


én se
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2012 05:56am
tehát egyikkel sem játszottál, de megszakérted.
Member
Posts: 1,628
Joined: Oct 11 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 19 2012 06:02am
puznom kell :$
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 19 2012 06:58am
ja eleg fantaziatlan az egesz van kardok bardok botok lol meg ölni kell a szörnyeket hát nem hiszem el, hogy mindent a wow alapján kell csinálni
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 19 2012 07:46am
Paplovag van benne?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 19 2012 07:47am
Quote (ZsDanee @ May 19 2012 02:46pm)
Paplovag van benne?


tul mainstream, itt a barb healel, es mage a hegyomlasnyi szteroidkolosszus
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
May 19 2012 07:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 May 2012 15:47)
tul mainstream, itt a barb healel, es mage a hegyomlasnyi szteroidkolosszus


lol

az íjjazós meg a zombis mit tud?
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll