d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balaton Round 2 > Sose Lehet Elég Korán Elkezdeni...
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:44am
Quote (josheide @ 27 Apr 2012 09:42)
http://1.imgland.net/KHLqc.png

Lusta voltam rápaintelni hogy " my body is ready "

(amúgy ez jara )


jaj ne
mutatok jobbat!

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/29850_400958195683_541970683_4840792_6741720_n.jpg
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 27 2012 02:46am
Quote (Moonflow @ Apr 27 2012 09:39am)
en csak kozoltem, hogy nem tervezek vinni magammal, de amilyen ido magyarorszagon van, szerintem en el vagyok egy pléddel a fuvon ejszakara :D


ha meg esik kint és hűvös nyári szellő borzolja a fák koronáit, akkor bent összebújva melegedünk a kandalló előtt

Quote (Moonflow @ Apr 27 2012 09:44am)
jaj ne
mutatok jobbat!


MY EYES, OH MY GAWD

This post was edited by beni on Apr 27 2012 02:47am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:47am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 09:46)
ha meg esik kint és hűvös nyári szellő borzolja a fák koronáit, akkor bent összebújva melegedünk a kandalló előtt


tapiznál MI

Quote (beni @ 27 Apr 2012 09:46)

MY EYES, OH MY GAWD


HAH!

This post was edited by Moonflow on Apr 27 2012 02:47am
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 27 2012 02:48am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 09:42am)
http://1.imgland.net/KHLqc.png

Lusta voltam rápaintelni hogy " my body is ready "

(amúgy ez jara )


Rici képét kellett volna benyomni, amin az ágyon ül hímkurva pózban.

Quote (Moonflow @ Apr 27 2012 09:47am)
tapiznál MI


ha esetleg kivennéd a sok fémet magadból és úgy öltözködnél, mint egy rendes férfi

This post was edited by beni on Apr 27 2012 02:48am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 27 2012 02:49am
alap, csak ne essen bele a nyaralás+sziget+gólyatábor kombóba, a többi programom előtt privilégiumot élvez
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 27 2012 02:50am
Idén talán eljutok odáig hogy jövök :thumbsup:
Kivéve ha dolgoznom kell azokon a napokon. :(
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Apr 27 2012 02:50am
Quote (beni @ 27 Apr 2012 09:48)
ha esetleg kivennéd a sok fémet magadból és úgy öltözködnél, mint egy rendes férfi


amugy minap kivettem a 2-t az ajkambol, just sayin'
a csipoben meg bent vannak, bent is hagyom oket, a fulembol meg nem akarom kivenni, mert nem akarok macskasegglukat
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 27 2012 02:50am
Quote (jarabekg @ 27 Apr 2012 10:49)
alap, csak ne essen bele a nyaralás+sziget+gólyatábor kombóba, a többi programom előtt privilégiumot élvez


Mikor lesznek ezek? Lehet kéne csináljak egy Doodle szart.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 27 2012 02:53am
tavaly menni akartam csak nem jött össze, most valahogy nincs kedvem... de azért nektek jó szórakozást.

Quote (josheide @ 27 Apr 2012 09:39)
ette ami épp volt. fabulous life


akkor lényegében nem 3kból úszta meg, csak más fizette neki :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 27 2012 02:54am
Quote (josheide @ Apr 27 2012 09:50am)
Mikor lesznek ezek? Lehet kéne csináljak egy Doodle szart.


júli 28-augusztus 13
meg augusztus utolsó hete

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll