Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 01:51)
látom tetszik xD de az az igazság hogy én még mindig többet tudok kezdeni az életemmel mint az a nyomorák xD mivel nála kimerül az élet ott hogy leül a gépelé és tradel + jsp n ciganykodik xD
jaja xD
a kis nyomorák xD
te xD nagyon szinpatikus vag yám nekem xD