d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Duel Szoba > Na Mivan?!
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 06:49pm
5-0 ... ez nem volt nehéz
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:49pm
Quote (lakatosmegatron @ Dec 17 2011 02:48am)
DE MOST TÖKRE KOMOLYAN XD


azthiszem túl sok kólát ittál inkább feküdj le xD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 16 2011 06:49pm
Quote (bbaallaaggee @ 17 Dec 2011 02:43)
de hallod... menj már a picsába innen, itt senki nem játszik ilyen szarságokkal. legózzál inkább baszod, ha már az életeddel nem tudsz semmi értelmeset kezdeni


^^^^^^^^^^
Member
Posts: 2,882
Joined: Feb 5 2011
Gold: 2,516.03
Warn: 10%
Dec 16 2011 06:50pm
Quote (Resouler @ Dec 17 2011 01:49am)
azthiszem túl sok kólát ittál inkább feküdj le xD


beálltam a kolátol XDXD
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 06:50pm
XD
NOOBOK MIND
EGYIK SE KÉPES 1 DUEL KARIT ÖSSZERAKNI XD
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Dec 16 2011 06:50pm
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Dec 16 2011 06:51pm
Quote (bajcli @ Dec 17 2011 02:49am)
^^^^^^^^^^


látom tetszik xD de az az igazság hogy én még mindig többet tudok kezdeni az életemmel mint az a nyomorák xD mivel nála kimerül az élet ott hogy leül a gépelé és tradel + jsp n ciganykodik xD
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Dec 16 2011 06:52pm
hát idekakkantok. ez is ladder :dddddd
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 16 2011 06:53pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 01:51)
látom tetszik xD de az az igazság hogy én még mindig többet tudok kezdeni az életemmel mint az a nyomorák xD mivel nála kimerül az élet ott hogy leül a gépelé és tradel + jsp n ciganykodik xD



jaja xD
a kis nyomorák xD
te xD nagyon szinpatikus vag yám nekem xD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 16 2011 06:53pm
Quote (Resouler @ 17 Dec 2011 02:51)
látom tetszik xD de az az igazság hogy én még mindig többet tudok kezdeni az életemmel mint az a nyomorák xD mivel nála kimerül az élet ott hogy leül a gépelé és tradel + jsp n ciganykodik xD


nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll