d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Meg Pls.
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
Dec 1 2011 01:27pm
Quote (Moonflow @ Dec 1 2011 08:20pm)
Szerintetek mi bajom lehet, ha nem alszok 2-3 napot, es energia italokon meg rendes kajan elek? Dolgoznom kene feladatokon, es szorit az ido. Mult ejjel nem aludtam, es ugy gondoltam, hogy ma sem fogok, de felek, hogy bajom lehet belole. Valaki szakertse meg pls.


ne igyál energia italt és próbálj aludni :D best help ftw xd
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:27pm
Quote (ecneB @ 1 Dec 2011 20:26)
Azért két-három nap nem alvás eléggé leterheli a szervezeted. Baromi egészségtelen, kis hajlammal sajnos a fentebb említett dolog is megtörténhet.
4 óra szerintem elég, szinte teljesen kipihentre tudja aludni magát az ember.


Ah, imo en nem tudnek felkelni 4 ora alvas utan. Sajnos ahhoz tul gyenge a lelki erom.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Dec 1 2011 01:28pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 20:27)
Ah, imo en nem tudnek felkelni 4 ora alvas utan. Sajnos ahhoz tul gyenge a lelki erom.


beszélj meg egy időpontot smattal 4 óra múlvára nálatok. 100% success

This post was edited by tevetava on Dec 1 2011 01:28pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:28pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:26)
Kicsit túlparázzátok szerintem, az emberi test 2 napot simán kibír alvás nélkül, szerintem ami már tényleg egézségtelen az ilyen 4 napnál kezdődik...
Én számtalanszor toltam 2-3 napokat egyhuzamba, inb4 meg is hülyültem
de az igaz, hogy ha tanulásról van sz, akkor kb most felejtsd el, szart se fog érni az agyad alvás nélkül, max monoton cselekvésre jó, de ne várj tőle bravúrokat


Nem tanulas, fps map keszitesrol van szo, oda meg nem kell koncentracio, sot, meg precizitas is nagyon keves, mert van grid snap, amivel mindent oda rakok, ahova beillik. Szoval nem megterhelo a melo, csak hosszadalmas.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Dec 1 2011 01:29pm
Quote (tevetava @ 1 Dec 2011 19:28)
beszélj meg egy időpontot smattal 4 óra múlvára. 100% success


This, vagy mondja meg oli hol lakik és 4 óra múlva ott leszek.

/e whateva, edit elött quoteoltam.

This post was edited by Smat on Dec 1 2011 01:30pm
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Dec 1 2011 01:29pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:27)
Ah, imo en nem tudnek felkelni 4 ora alvas utan. Sajnos ahhoz tul gyenge a lelki erom.


Ja de ha fenmaradsz dekoncentrált leszel meg hallucinációid is lesznek. Én ha már 1 napig nem alszok embereket látok mászkálni a periferiális látóteremben. :D
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Dec 1 2011 01:30pm
Quote (Moonflow @ 1 Dec 2011 21:27)
Ah, imo en nem tudnek felkelni 4 ora alvas utan. Sajnos ahhoz tul gyenge a lelki erom.


Múltkor 1,5 órát aludtam, mert dotáztunk, aztán már nem tudtam aludni normálisan.. Élvezetes egy dupla mechanika előadás volt...
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 1 2011 01:30pm
Quote (Moonflow @ Dec 1 2011 08:28pm)
Nem tanulas, fps map keszitesrol van szo, oda meg nem kell koncentracio, sot, meg precizitas is nagyon keves, mert van grid snap, amivel mindent oda rakok, ahova beillik. Szoval nem megterhelo a melo, csak hosszadalmas.


Resetkor én 96 órában 12 órát aludtam, és nem lett tőle semmi bajom.
Annyi, hogy 5-6 óránként vedd le a szemed a monitorról, állj fel, sétálj egy kicsit a lakásban, csinálj kaját, cigizz, szal bassz el egy órát, és go on.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 1 2011 01:31pm
Quote (Vismajor @ 1 Dec 2011 20:30)
Resetkor én 96 órában 12 órát aludtam, és nem lett tőle semmi bajom.
Annyi, hogy 5-6 óránként vedd le a szemed a monitorról, állj fel, sétálj egy kicsit a lakásban, csinálj kaját, cigizz, szal bassz el egy órát, és go on.


Ez done. Reggel is be kellett mennem a belvarosba Monsterert. Most meg vacsizni kene.
Member
Posts: 37,874
Joined: Jan 27 2008
Gold: 138.00
Dec 1 2011 01:32pm
Quote (ElCapitano @ Dec 1 2011 07:29pm)
Ja de ha fenmaradsz dekoncentrált leszel meg hallucinációid is lesznek. Én ha már 1 napig nem alszok embereket látok mászkálni  a periferiális látóteremben. :D


mázlista. mi a trükköd? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll