Quote (Moonflow @ Dec 1 2011 08:28pm)
Nem tanulas, fps map keszitesrol van szo, oda meg nem kell koncentracio, sot, meg precizitas is nagyon keves, mert van grid snap, amivel mindent oda rakok, ahova beillik. Szoval nem megterhelo a melo, csak hosszadalmas.
Resetkor én 96 órában 12 órát aludtam, és nem lett tőle semmi bajom.
Annyi, hogy 5-6 óránként vedd le a szemed a monitorról, állj fel, sétálj egy kicsit a lakásban, csinálj kaját, cigizz, szal bassz el egy órát, és go on.