Quote (Inakwo @ 22 Nov 2011 14:13)
ez böngészős gém? vagy rendesen le kell szedni stb stb
??
Le kell szedni.
Quote (sylke @ 22 Nov 2011 14:14)
a sdfaareqts már foglalt volt? ^^
ez a nevem, csak a betuk abc sorrendbe vannak rendezve.
Quote (Rezs @ 22 Nov 2011 14:17)
8DDDD
nekem valami olyan nevet adott magától, hogy DUCKIESTPILOT3
at lehet nevezni ^^