Quote (Floodban @ 1 Nov 2011 13:49)
Szeretem az embereket, de nem ajándékozom meg őket egyből tisztelettel, nem úgy, mint például a fákat.
Volt egy ilyen másik vismajor tldr szöveg is ahol kifejtette a véleményét, hogy milyen szar erkölcstelen a világ meg stb. Az nincs meg?