d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,949.43
Trader: Trusted
Dec 9 2011 03:20pm
Quote (diablowebstar7 @ 9 Dec 2011 21:12)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59671766&f=272&o=0

8 k  :rolleyes:

igen csak a sokadik oldalon találtam meg ezt a topicot :(


:banana:


Hát igen sajna... eléggé kihalt... :/

Jó lenne pedig, ha több magyar tolná... nem is emléxem mikor volt utoljára csak magyarokból álló cata group. :(
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,949.43
Trader: Trusted
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jan 8 2012 02:12am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 7 Jan 2012 19:32)


grat
lassan en is haladok a karimmal, csak sajnos vagy melohelyrol vagy ejszaka tudnam tolni ez utobbi viszont alvas miatt altalaban meghiusul
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Jan 13 2012 11:59am
ez az auto pilot funkcio nem rossz, vegre nyugodtan filmezhet mellette az ember mint regen. csak klikkelgetni kell
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Feb 2 2012 03:25am
Szerintetek mitől függ, hogy a profilodon melyik karakter jelenik meg??
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Feb 2 2012 04:16am
Quote (dunaicapa @ 2 Feb 2012 11:25)
Szerintetek mitől függ, hogy a profilodon melyik karakter jelenik meg??


Ha meg nem passoltal akkor azt rakja oda amelyik a legmagasabb szintu. Utana meg az szamit melyikkel sikerult a master quest.
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 23 2012 11:04am
neekm van egy barbárom de meghalok vele
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 23 2012 11:12am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Lacii @ Feb 23 2012 05:04pm)
neekm van egy barbárom de meghalok vele


Látom a retardalt barmok még mindig nem fogytak el a fórumról...
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 23 2012 11:14am
Quote (Tommy_hun @ Feb 23 2012 06:12pm)
Látom a retardalt barmok még mindig nem fogytak el a fórumról...


bajod van he
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold: 24.00
Feb 24 2012 12:37pm
Van egyáltalán valaki aki még lsezik? (innen)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll