☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Ladder Slasher > Hun Discuss
Prev
1
2
3
4
5
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 5267
Replies: 132
Track Topic
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,949.43
Trader:
Trusted
#21
Dec 9 2011 03:20pm
Quote (diablowebstar7 @ 9 Dec 2011 21:12)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59671766&f=272&o=0
8 k
igen csak a sokadik oldalon találtam meg ezt a topicot
Hát igen sajna... eléggé kihalt... :/
Jó lenne pedig, ha több magyar tolná... nem is emléxem mikor volt utoljára csak magyarokból álló cata group.
RiNGiSpiLeR
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold
:
22,949.43
Trader:
Trusted
#22
Jan 7 2012 11:32am
Monthly bump
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=60257362&f=272
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#23
Jan 8 2012 02:12am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 7 Jan 2012 19:32)
Monthly bump
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=60257362&f=272
grat
lassan en is haladok a karimmal, csak sajnos vagy melohelyrol vagy ejszaka tudnam tolni ez utobbi viszont alvas miatt altalaban meghiusul
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#24
Jan 13 2012 11:59am
ez az auto pilot funkcio nem rossz, vegre nyugodtan filmezhet mellette az ember mint regen. csak klikkelgetni kell
dunaicapa
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
5,588.38
#25
Feb 2 2012 03:25am
Szerintetek mitől függ, hogy a profilodon melyik karakter jelenik meg??
vtibor
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold
:
25,131.00
#26
Feb 2 2012 04:16am
Quote (dunaicapa @ 2 Feb 2012 11:25)
Szerintetek mitől függ, hogy a profilodon melyik karakter jelenik meg??
Ha meg nem passoltal akkor azt rakja oda amelyik a legmagasabb szintu. Utana meg az szamit melyikkel sikerult a master quest.
Lacii
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#27
Feb 23 2012 11:04am
neekm van egy barbárom de meghalok vele
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#28
Feb 23 2012 11:12am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Lacii @ Feb 23 2012 05:04pm)
neekm van egy barbárom de meghalok vele
Látom a retardalt barmok még mindig nem fogytak el a fórumról...
Lacii
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#29
Feb 23 2012 11:14am
Quote (Tommy_hun @ Feb 23 2012 06:12pm)
Látom a retardalt barmok még mindig nem fogytak el a fórumról...
bajod van he
Tommy_hun
Member
Posts: 8,783
Joined: Sep 16 2006
Gold
:
24.00
#30
Feb 24 2012 12:37pm
Van egyáltalán valaki aki még lsezik? (innen)
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
14
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact