Quote (Senee @ 6 Aug 2011 12:37)
De azért mégis nyújt valami tapasztalatot^
Én életemben nem játszottam egyik starcrafttal sem :s
hát mindenesetre szerintem érdemes belenézni... én is hasonlóan értetlenül néztem más fajoknál mi van az elején, mégis élveztem
később meg egyre inkább
bárki bármit is mondd lehet ugyanúgy nézni mint egy focimeccset vagy akármi más sportot