☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A D2 Elmegy Win7en?
Prev
1
2
3
Closed
New Topic
New Poll
Views: 659
Replies: 26
Track Topic
TouchCow
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold
:
145.00
#21
Jul 4 2011 06:43pm
Quote (Moonflow @ 4 Jul 2011 22:13)
es arra nem gondoltal, hogy nem akar az installal bajlodni, ha ugyse fut el, ergo idot sporol meg, ha nem installalja?
akkor beírja googlebe, hogy "diablo2 windows 7"
???
PROFIT
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#22
Jul 4 2011 06:45pm
Quote (TouchCow @ 5 Jul 2011 01:43)
akkor beírja googlebe, hogy "diablo2 windows 7"
???
PROFIT
Nem mondtam, hogy nem volt kibaszottul ostoba, hogy ide irt, google helyett, csak azt, hogy redeyes rosszul ertelmezte a dolgot.
Klontar
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold
:
10,494.00
Trader:
Trusted
#23
Jul 5 2011 12:27am
miért baj hogy ezt megkérdezte itt? ^^
fahrii
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold
:
0.00
#24
Jul 5 2011 01:28am
én azon toltam...
de nem könyebb utánanézni? Mire jön egy értelmes válasz 100x kikerested volna...
This post was edited by fahrii on Jul 5 2011 01:29am
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#25
Jul 5 2011 02:28am
Quote (Klontar @ 5 Jul 2011 07:27)
miért baj hogy ezt megkérdezte itt? ^^
Mert itt nincs helye a d2s, ertelmes kerdeseknek. Itt csak az idiotasag, a balfaszkodas, es a nem vicces videok es kepek, tovabba az attention whore-kodas erdemel kulon topicot.
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#26
Jul 5 2011 02:29am
Quote (Moonflow @ Jul 5 2011 08:28am)
Mert itt nincs helye a d2s, ertelmes kerdeseknek. Itt csak az idiotasag, a balfaszkodas, es a nem vicces videok es kepek, tovabba az attention whore-kodas erdemel kulon topicot.
gyere wowozni!
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#27
Jul 5 2011 02:31am
Quote (sylke @ 5 Jul 2011 09:29)
gyere wowozni!
nem tudok
egyreszt nincs gcm, es nem is megyek ma a belvarosba, masreszt meg pakolnom kell a hetvegere, csak most keltem, es nincs energiam atm semmire
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact