Quote (Epiphone @ 25 Jun 2011 12:23)
azért nyitottam topikot, mert elmosolyodtam egyes emberek vergődésén. te viszont ne ásd még mélyebbre magad a vergődéseddel, mert engem nem hatsz meg.

így nem értem, ilyenkor ezt te így magad is elhiszed? most TÖK komolyan kérdezem, nem flameből