☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Balaton > Subkirándulás
Prev
1
2
3
4
5
45
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 6201
Replies: 445
Track Topic
Xrd
Member
Posts: 8,056
Joined: Feb 6 2009
Gold
:
112.00
#21
May 29 2011 10:44am
Quote (szabika @ May 29 2011 04:41pm)
Ha meg ismernel, akkor meg nem akarnal menni
egy bizonyos mennyiségű alkohol elfogyasztása után... felőlem aztán tehenek is jöhetnek, velük is elcsevegek : )
Moonflow
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold
:
47.25
#22
May 29 2011 10:44am
Quote (szabika @ 29 May 2011 17:41)
Ha meg ismernel, akkor meg nem akarnal menni
This, this, this.
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#23
May 29 2011 10:44am
megyek javával
anyd
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold
:
280.00
#24
May 29 2011 10:47am
Quote (Xrd @ May 29 2011 05:38pm)
ez jól hangzik... kár, hogy nem ismerek innen senkit, és így nincs sok esélyem elmenni : D
szerintem ez kevésbé probléma
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#25
May 29 2011 10:48am
Quote (bajcli @ 29 May 2011 17:44)
megyek javával
excuse me?
bajcli
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold
:
27,943.00
#26
May 29 2011 10:49am
Quote (Nerz8 @ 29 May 2011 18:48)
excuse me?
nemmegyek akkor
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#27
May 29 2011 10:55am
Quote (bajcli @ 29 May 2011 17:49)
http://cache.ohinternet.com/images/e/e6/Okay_guy.jpg
nemmegyek akkor
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#28
May 29 2011 10:59am
Quote (josheide @ 29 May 2011 17:29)
Jó téged berakunk a borospincébe befekszel egy hordó alá és el se kell mozdulnod onnan.
lol'd
amúgy lehet érdekelne^^
ecneB
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold
:
279.00
#29
May 29 2011 11:01am
mikorra gondoltatok nagyjabol? igazabol jo otletnek tunik, szal' benne lennek, meg amugy sem ismerek innen senkit
Rezs
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold
:
0.00
Warn: 100%
#30
May 29 2011 11:01am
Quote (ecneB @ May 29 2011 05:01pm)
mikorra gondoltatok nagyjabol? igazabol jo otletnek tunik, szal' benne lennek, meg amugy sem ismerek innen senkit
hozz majd lektopot és honolunk megállás nélkül!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
45
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact