d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Party Topic
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 2 2011 05:32am
tündérgyárnak szeretem a hangulatát meg az emberek jófejek csak drága minden, koncertek a38-on elég élvezhetőek szoktak lenni (nem olyan fos a szervezés mint mondjuk gödörben) morrisons2ben voltam de nagyon tré arcok voltak, 2 perc után kimentem inkább :D nemtom ahol lesz ami érdekel oda elmegyek, csak így "bulizni" nem szoktam járni csak ha van valami jó program
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:36am
Quote (ElCapitano @ 2 May 2011 13:32)
tündérgyárnak szeretem a hangulatát meg az emberek jófejek csak drága minden, koncertek a38-on elég élvezhetőek szoktak lenni (nem olyan fos a szervezés mint mondjuk gödörben) morrisons2ben voltam de nagyon tré arcok voltak, 2 perc után kimentem inkább :D nemtom ahol lesz ami érdekel oda elmegyek, csak így "bulizni" nem szoktam járni csak ha van valami jó program


hogy én hogy utálom azt a helyet...

párszor voltam de hányok tőle :S olyan trendi fos ahova minden random betalál
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 2 2011 05:38am
Quote (ReDEyeS @ 2 May 2011 12:36)
hogy én hogy utálom azt a helyet...

párszor voltam de hányok tőle :S olyan trendi fos ahova minden random betalál


Hát meg ismerőseim áradoztak h milyen csajok vannak.. Jó volt pár nice de kurva sok ilyen koca aki belepaszírozta magát leggingsbe meg csillogós topba. xP

This post was edited by ElCapitano on May 2 2011 05:41am
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:43am
Quote (ElCapitano @ 2 May 2011 13:38)
Hát meg ismerőseim áradoztak h milyen csajok vannak.. Jó volt pár nice de kurva sok ilyen koca aki belepaszírozta magát leggingsbe meg csillogós topba. xP


exemék oda jártak de én hánytam a helytől :D mondtam neki menjen barátnőstül de én oda be nem teszem a lábam többet :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2011 05:45am
Quote (Vismajor @ 2 May 2011 12:29)
andersen tényleg jó kocsma, bírom, azt a romkertet is a király utcánál, romkert is adja, bár drága, bohém kedvencem, mert közeli ésközepes árak vannak
Én a vígszínházzal szembeni morrisonsba voltam, fos. Livingroomba nem volt vészes a parti, bár ott szalagavató afteren voltam eddig még csak. K2 és diesel valóban adja


kákettő már nincs is.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 2 2011 05:46am
Dieselben egyszer voltam Dobival de az nagyon szétszedett.


ez volt az még 09-ben. :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2011 05:48am
Quote (ElCapitano @ 2 May 2011 12:46)
Dieselben egyszer voltam Dobival de az nagyon szétszedett.

http://www.youtube.com/watch?v=DA078JEdn_A
ez volt az még 09-ben. :D


ja, ezen asszem volt hs is, de én nem voltam ott. ez már nekem nagyon beteg 8D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 2 2011 05:48am
Quote (Nerz8 @ May 2 2011 12:45pm)
kákettő már nincs is.


o.0 hát régen voltam ott :DDD
kashmir?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 2 2011 05:48am
Quote (Vismajor @ 2 May 2011 12:48)
o.0 hát régen voltam ott :DDD
kashmir?


yep. ott van a boráros mellett.

This post was edited by Nerz8 on May 2 2011 05:49am
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
May 2 2011 05:49am
Quote (ElCapitano @ 2 May 2011 13:46)
Dieselben egyszer voltam Dobival de az nagyon szétszedett.

http://www.youtube.com/watch?v=DA078JEdn_A
ez volt az még 09-ben. :D


anyádmiezzz.....
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll