Quote (Vismajor @ 2 May 2011 12:29)
andersen tényleg jó kocsma, bírom, azt a romkertet is a király utcánál, romkert is adja, bár drága, bohém kedvencem, mert közeli ésközepes árak vannak
Én a vígszínházzal szembeni morrisonsba voltam, fos. Livingroomba nem volt vészes a parti, bár ott szalagavató afteren voltam eddig még csak. K2 és diesel valóban adja
kákettő már nincs is.