Quote (Liliomtipro @ Apr 4 2011 04:01pm)
multkor megszavaztam hogy taszilow menjen napozni, ugyan most nem olyan szoros de ezúttal is beleadtam apait-anyait :DDDD
én azután legalább 5 doboz Axe sprét kifújtam a levegőbe, hogy lepusztítsam a védelmező ózon-réteget
az idő nekünk dolgozik!
This post was edited by beni on Apr 4 2011 09:03am