d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Subforum > Poll
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Apr 4 2011 08:55am
Quote (lacketto @ Apr 4 2011 03:54pm)
igen, legyen

http://images.memegenerator.net/trollface/File/41054/trollface.jpg


jaj te :DDDDDDD
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2011 08:57am
szerintem teljesen jó, legalább az ilyen balage félék abszolút nem ugatnának bele az ilyen topikokba
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Apr 4 2011 08:57am
Quote (Taszilo.^ @ Apr 4 2011 04:46pm)
polandball, i choose you
btw fixaltam




yout stupid?_?
az nem pokeball


hát akkor mi a faszomhegye.
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 4 2011 08:58am
szeva lomtár :D én örülnék neki
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Apr 4 2011 09:01am
multkor megszavaztam hogy taszilow menjen napozni, ugyan most nem olyan szoros de ezúttal is beleadtam apait-anyait :DDDD
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Apr 4 2011 09:03am
Quote (Liliomtipro @ Apr 4 2011 04:01pm)
multkor megszavaztam hogy taszilow menjen napozni, ugyan most nem olyan szoros de ezúttal is beleadtam apait-anyait :DDDD


én azután legalább 5 doboz Axe sprét kifújtam a levegőbe, hogy lepusztítsam a védelmező ózon-réteget

az idő nekünk dolgozik!

This post was edited by beni on Apr 4 2011 09:03am
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2011 09:03am
igen jó lenne ha lenne


^^
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Apr 4 2011 09:05am
Quote (Csingacsguk @ Apr 4 2011 05:03pm)
igen jó lenne ha lenne


^^


:DDDDDDDDDDDDDDDDD

"mindenki hozzon magával még egy embert"

This post was edited by Liliomtipro on Apr 4 2011 09:05am
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2011 09:06am
Quote (Liliomtipro @ Apr 4 2011 05:05pm)
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

"mindenki hozzon magával még egy embert"


nem értem, miről beszélsz :DD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 4 2011 09:12am
nem “toljatok”, hanem “nyomatjatok”
newfag ;(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll