d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Jo Kurva Istenbe Mar
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 9 2011 06:25pm
Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 02:21)
meglátjuk :D

ha magyar adta, akkor látni fogja, hogy no offense volt... ha külföldi adta, csak ugyanazokat a betűket látja --> kapni fogok én is :D


miazhogy no offense volt
simán sértésnek szánta, jogos suspi, más kérdés, hogy régen hatvanszor ilyenebbért se adtak, meg most is van, hogy xy simán megússza warn/suspi nélkül a komolyabb anyázást is...
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:25pm
Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 02:24)
En is igy gondoltam. Meglatjuk, bar nagyon, NAGYON ketlem, hogy kapsz erte.


őszintén? én is :)

de én megteszek mindent azért hogy kiderüljön ;)

kismacsek :D



This post was edited by ReDEyeS on Mar 9 2011 06:25pm
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:26pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 01:25)
miazhogy no offense volt
simán sértésnek szánta, jogos suspi, más kérdés, hogy régen hatvanszor ilyenebbért se adtak, meg most is van, hogy xy simán megússza warn/suspi nélkül a komolyabb anyázást is...


Ugy ertette, hogy amit o irt, az no offense volt.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 9 2011 06:26pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 02:25)
miazhogy no offense volt
simán sértésnek szánta, jogos suspi, más kérdés, hogy régen hatvanszor ilyenebbért se adtak, meg most is van, hogy xy simán megússza warn/suspi nélkül a komolyabb anyázást is...


jaaaj Bajcli, én a mostani postomra gondoltam :D ha abba látsz bármi nemű támadó jelleget, akkor adjanak egyből 50%-t :D oké?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 9 2011 06:28pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 02:26)
Ugy ertette, hogy amit o irt, az no offense volt.


közben leesett!

Quote (ReDEyeS @ 10 Mar 2011 02:26)
jaaaj Bajcli, én a mostani postomra gondoltam :D ha abba látsz bármi nemű támadó jelleget, akkor adjanak egyből 50%-t :D oké?


oké

nyomorék.

Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:28pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 01:28)
közben leesett!



oké

nyomorék.


Idaig hallottam, hogy koppan!
Nyomorek...
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Mar 9 2011 06:30pm
Quote (Moonflow @ 10 Mar 2011 02:28)
Idaig hallottam, hogy koppan!
Nyomorek...


fáradt vagyok :(
megyek is ágyba, keresek 1% eséllyel spawnoló pokémont (nem az ágyban)
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Mar 9 2011 06:31pm
Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 01:30)
fáradt vagyok :(
megyek is ágyba, keresek 1% eséllyel spawnoló pokémont (nem az ágyban)


inb4 me, mondani akartam, hogy "hol, a takaro vagy a parna alatt?" =D
jo8 szivi
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 06:32pm
szánalom, pedig a nyomorék még igencsak kedves szó azokhoz képest, amit régen megengedhettünk magunknak... és ofc greendaypeti reportolt, mivel neki szóltál be :c
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 9 2011 06:33pm
Quote (bajcli @ Mar 10 2011 01:30am)
fáradt vagyok :(
megyek is ágyba, keresek 1% eséllyel spawnoló pokémont (nem az ágyban)


a pokémon melyik verziójával játszol most? :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll