Quote (bajcli @ 10 Mar 2011 02:25)
miazhogy no offense volt
simán sértésnek szánta, jogos suspi, más kérdés, hogy régen hatvanszor ilyenebbért se adtak, meg most is van, hogy xy simán megússza warn/suspi nélkül a komolyabb anyázást is...
jaaaj Bajcli, én a mostani postomra gondoltam

ha abba látsz bármi nemű támadó jelleget, akkor adjanak egyből 50%-t

oké?