d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Hosszu Ut > :-)
Prev1234535Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Mar 8 2011 07:38pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 02:35am)
Meg amúgy komolyan ennyire zavar, hogy megköszöntem neki a topicban is egy smyle kíséretében az fgt amit ismeretlenként küldött ?
Vicc, hogy ennyit tudsz ellenem felhozni és ezzel próbálsz támadni : )))


rezs igy csajozik.

amikor nem niggerekkel kezd.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:40pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:35am)
Meg amúgy komolyan ennyire zavar, hogy megköszöntem neki a topicban is egy smyle kíséretében az fgt amit ismeretlenként küldött ?
Vicc, hogy ennyit tudsz ellenem felhozni és ezzel próbálsz támadni : )))



Igen, nagyjából ennyit jelentett számomra is a smyle : P


támadni? felhozni ellened? :D
csak kicsit vicces hogy itt a kilencven százalékot nemnormálisnak titulálod, csak mert nem nyalják ki a seggedet mint ez a makelovenowar gyerek egy szivecskés fejért
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:41pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:35am)
Meg amúgy komolyan ennyire zavar, hogy megköszöntem neki a topicban is egy smyle kíséretében az fgt amit ismeretlenként küldött ?
Vicc, hogy ennyit tudsz ellenem felhozni és ezzel próbálsz támadni : )))



Igen, nagyjából ennyit jelentett számomra is a smyle : P



Volna mit javítani a stílusán :lol:


ha így is lenne akkor inkább az ízlésemen lenne mit javítani :lol:
Member
Posts: 2,583
Joined: Dec 27 2009
Gold: 37.71
Warn: 10%
Mar 8 2011 07:42pm
:wacko:
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 07:44pm
Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:40am)
támadni? felhozni ellened? :D
csak kicsit vicces hogy itt a kilencven százalékot nemnormálisnak titulálod, csak mert nem nyalják ki a seggedet mint ez a makelovenowar gyerek egy szivecskés fejért


Előbb küldte az fgt, sosem viselkedtem másképpen az olyan emberekkel szemben akik nem küldtek nekem semmit, ellentétben az olyanokkal mint TE akik ok nélkül próbálnak támadóan fellépni olyan emberekkel szemben akik nem érdemlik meg.
És nem nemnormálisnak tituláltam a 90%ot, hanem "turohazit" tituláltam NORMÁLISABBNAK, jó lenne értelmezni egy mondatot mielőtt lereagálod nem ?

Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:41am)
ha így is lenne akkor inkább az ízlésemen lenne mit javítani :lol:


:lol:

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 07:47pm
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Mar 8 2011 07:44pm
jaj rád emlékszem, te játszottad az agyad, hogy milyen érett felnőtt ember vagy, patriarch palaszar :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:49pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:44am)
Előbb küldte az fgt, sosem viselkedtem másképpen az olyan emberekkel szemben akik nem küldtek nekem semmit, ellentétben az olyanokkal mint TE akik ok nélkül próbálnak támadóan fellépni olyan emberekkel szemben akik nem érdemlik meg.
És nem nemnormálisnak tituláltam a 90%ot, hanem "turohazit" tituláltam NORMÁLISABBNAK, jó lenne értelmezni egy mondatot mielőtt lereagálod nem ?



:lol:



nagyon jól tudom hogy értetted ^^
amúgy meg teljesen mindegy, ez a túróházi meg biztos normálisabb a 90%nál mert leírt pár sort
Member
Posts: 3,915
Joined: Jul 18 2010
Gold: 0.00
Mar 8 2011 07:52pm
Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:49am)
nagyon jól tudom hogy értetted ^^
amúgy meg teljesen mindegy, ez a túróházi meg biztos normálisabb a 90%nál mert leírt pár sort


Nem a pár sor miatt amit ebbe a topicba írt, hanem az eddigi beszélgetéseink alapján állítom ezt.
no de lezártam a beszélgetést veled erről a témáról, szerencsére nem kell meggyőznöm az igazamról amiről amúgy sem tudnálak.

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 07:56pm
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:56pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:52am)
Nem a pár sor miatt amit ebbe a topicba írt, hanem az eddigi beszélgetéseink alapján állítom ezt.


én meg az itt eltöltött 4-5 év után állítom azt, hogy kurvára tévedsz
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Mar 8 2011 07:58pm
Quote (LindaPpP @ Mar 9 2011 01:52am)
Nem a pár sor miatt amit ebbe a topicba írt, hanem az eddigi beszélgetéseink alapján állítom ezt.
no de lezártam a beszélgetést veled erről a témáról, szerencsére nem kell meggyőznöm az igazamról amiről amúgy sem tudnálak.


akkor beszélgessünk másról
na jó nem, igazából kurvára nem akarok veled beszélgetni.

szia!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234535Next
Add Reply New Topic New Poll