Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:40am)
támadni? felhozni ellened?

csak kicsit vicces hogy itt a kilencven százalékot nemnormálisnak titulálod, csak mert nem nyalják ki a seggedet mint ez a makelovenowar gyerek egy szivecskés fejért
Előbb küldte az fgt, sosem viselkedtem másképpen az olyan emberekkel szemben akik nem küldtek nekem semmit, ellentétben az olyanokkal mint TE akik ok nélkül próbálnak támadóan fellépni olyan emberekkel szemben akik nem érdemlik meg.
És nem nemnormálisnak tituláltam a 90%ot, hanem "turohazit" tituláltam NORMÁLISABBNAK, jó lenne értelmezni egy mondatot mielőtt lereagálod nem ?
Quote (Rezs @ Mar 9 2011 03:41am)
ha így is lenne akkor inkább az ízlésemen lenne mit javítani

This post was edited by LindaPpP on Mar 8 2011 07:47pm