d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gondolkodós
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2011 07:11am
Quote (Inakwo @ Mar 4 2011 02:09pm)
jo hazafi :DDD

én meg a Blahára és a Havannára


pillanatok alatt szétkapnák az űrhajót és vinnék a méhbe :D
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
Mar 4 2011 07:11am
megolnem es ellopnam a technologiat
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 4 2011 07:12am
Quote (Liliomtipro @ 4 Mar 2011 15:10)
http://www.topnews.in/files/Cuba_map_for_web_0.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/174/trollface.png


BLAHAmas. :coolface:
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 4 2011 07:40am
Quote (Namechange @ Mar 4 2011 02:55pm)
taj mahal
machu picchu
mt everest
mt fuji
grand canyon
norvégia-fjordok
niagara
mexikó-kristály barlang
Turkmenistan- hellgate
Australia - wawe rock


szerinted mi a fasz lenne szép egy ufónak a macsu picsuba? ez kb csak azért érdekes nekünk, mert régesrégen építette egy másik civilizáció és mégis tökéletes építési technikát hord magában (a fellegekben) etc. de teljesen mind1, arra akarok kilyukadni, hogy ebből szerintem egyik se kötné le a zöld lényt, amit te felsoroltál. és szerintem is valamiféle érzést kéne neki mutatni, de nagyon jó topik, majd filozofálok rajta valamikor :)
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Mar 4 2011 07:45am
Quote (Epiphone @ 4 Mar 2011 14:40)
szerinted mi a fasz lenne szép egy ufónak a macsu picsuba? ez kb csak azért érdekes nekünk, mert régesrégen építette egy másik civilizáció és mégis tökéletes építési technikát hord magában (a fellegekben) etc. de teljesen mind1, arra akarok kilyukadni, hogy ebből szerintem egyik se kötné le a zöld lényt, amit te felsoroltál. és szerintem is valamiféle érzést kéne neki mutatni, de nagyon jó topik, majd filozofálok rajta valamikor :)


te tudod hogy zöldek? o.O
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Mar 4 2011 07:55am
Quote (Epiphone @ 4 Mar 2011 15:40)
szerinted mi a fasz lenne szép egy ufónak a macsu picsuba? ez kb csak azért érdekes nekünk, mert régesrégen építette egy másik civilizáció és mégis tökéletes építési technikát hord magában (a fellegekben) etc. de teljesen mind1, arra akarok kilyukadni, hogy ebből szerintem egyik se kötné le a zöld lényt, amit te felsoroltál. és szerintem is valamiféle érzést kéne neki mutatni, de nagyon jó topik, majd filozofálok rajta valamikor :)


A macchu picchu egyszerűen gyönyörű, ez is egy érzés, az ember civilizációjának egy szakasza.
Member
Posts: 37,224
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Mar 4 2011 07:57am
Quote (Vismajor @ 4 Mar 2011 09:48)
Hogyha elmenne hozzád vmi UFO, aki tud teleportálni, és megkérne téged arra, hogy mutasd meg mi a legszebb a világon, hova vinnéd el? Hegyek, tavak, vagy nem is tájra gondolsz, hanem eseményre, napkelte, cseppkő?
Kíváncsi vagyok az ötleteitekre
most afk vasárnap re


elvinném őt egy laborba elvenném tőle a teleportálós képességét és utána boldogan élnék immáron teleportáló képességgel :D

a többi nem érdekes

amúgy meg majd gondolkodom rajta... ha éppen lesz hozzá kedvem
Member
Posts: 8,253
Joined: Sep 1 2010
Gold: 100.00
Mar 4 2011 08:25am
amúgy a zene lenne az. :) mint ahogy azt mondtam a "mi a számodra a legcsodálatosabb dolog a világon" topikban is :D
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 4 2011 08:55am
hazavitetném magam miskolcra, megspórolva a vonatjegyet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Mar 4 2011 09:00am
greendaypeti tudja mi szép az ufóknak!




































lehet hogy ő is egy közülük, ezért nem tud beilleszkedni :coolface:
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll