Quote (Liliomtipro @ 2 Jan 2011 17:20)
és az SA-nak mégis mi az isten a hivatalos nyelve?
nincsen neki, ha nem tudsz angolul bármilyen nyelven bepostolhatod
Quote (Liliomtipro @ 2 Jan 2011 17:20)
és az SA-nak mégis mi az isten a hivatalos nyelve?
ha nyitok egy topicot magyarul akkor rajtad kívül ki segit?
senki, hozzám irányítják
This post was edited by Klontar on Jan 2 2011 10:24am