d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Bulvár Topic
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Dec 30 2010 11:14am
Quote (szabika @ 30 Dec 2010 19:13)


Sajnos nincs megjeleníthető bejegyzés...

hűvös történet tesó
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Dec 30 2010 12:34pm
Quote (beni @ 30 Dec 2010 19:17)


az ilyet miert vallana be az ember? annyira megutalta magat, mint ember, vagy wat?
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 30 2010 12:57pm
Quote (beni @ Dec 30 2010 05:28pm)


She makes a living from being fat, getting paid to make public appearances and keeping a website where people can pay to watch her eat.

wtfamireading
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Dec 30 2010 02:00pm


ezeken a kocsikon kint mindig megbotránkoztam
dagadt disznók még járni se tudnak lol
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 9 2011 02:43am
http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2011/01/08/justin_bieber_koromlakkja_oriasi_siker/

Justin Bieber körömlakkja óriási siker

A fiatal kanadai énekes OPI-nak tervezett lakkja akkora siker volt, hogy pár hét alatt mind a 3.000 Walmartból elkapkodták az összes színt – írja a The Sun. Bieber 15 árnyalatot tervezett rajongóinak, de sokan egyetlen színt sem tudtak beszerezni: ők most az üzletlánc telefonos ügyfélszolgálatát bombázzák kétségbeesett hívásaikkal.

„A Bentonville-i call centerünket elárasztották a hívások, azt akarták tudni az emberek, hol kapható még esetleg a körömlakk. Alig bírtuk a rohamot” – mondta a lapnak a Walmart szóvivője.

Az egyik legidegesítőbb tinisztár rajongói máskor is igen elszántak (mondhatni, agresszívak), ha kedvencünkről van szó: Selena Gomezt halálosan megfenyegették , mert megcsókolta az énekest, pár hete pedig egy kanadai bolt biztonsági őrei nem bírtak velük ,annyira szerették volna látni a vásárló Biebert.
Member
Posts: 7,140
Joined: Mar 25 2006
Gold: 291.70
Jan 9 2011 04:20am
Quote (beni @ Dec 30 2010 05:28pm)




ez mi a faszért jó neki? benne lesz a rekordok könyvében talán, kap valamennyi pénzt is gondolom. másrészről a kutyának nem fog kelleni, semmire nem lesz képes 1 magában (lásd a képet, a boltban sétálni sem tud, nemhogy zuhanyozni vagy slozira menni egymaga..), valoszinüleg megfog dögleni magas vérnyomásban vagy szívrohamban miközben igyekszik ki a hűtőhöz.. hát kurvára megéri.. szánalmas szar...

/e: ez a nő beférne a marutiba?

This post was edited by fry on Jan 9 2011 04:21am
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jan 12 2011 11:10am
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.


Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára

http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/brutto_ketszazezer_egy_megasztaros_fel_orara/

Jók az órabérek.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jan 12 2011 11:12am
Quote (Genthor @ 12 Jan 2011 18:10)
Mivel haldoklik a hunsub, ezért feldobom a hangulatot egy kis bulvárral.


Tolvai Renáta 180000 plusz ÁFA fél órára

http://velvet.hu/celeb/2011/01/12/brutto%5Fketszazezer%5Fegy%5Fmegasztaros%5Ffel%5Forara/

Jók az órabérek.


én is néztem, durva hogy ennyit lehet ezzel keresni :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234512Next
Add Reply New Topic New Poll