d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Quake Live Kupa
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Dec 13 2010 09:22am
aki akar játszani, vagy gyakorolni: sutirablo a Q live accom is.
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 13 2010 01:17pm
nekem kéne cfg és mennék, mert pl fingom nincs hol mit merre kell állitani qliveban
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 01:27pm
Quote (palacsinta @ Dec 13 2010 08:17pm)
nekem kéne cfg  és mennék, mert pl fingom nincs hol mit merre kell állitani qliveban


vedd fel brgn-nel a kapcsolatot
ircen elered, #ut2k4.hun vagy #esl.ut

Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Dec 13 2010 01:40pm
Quote (Taszilo.^ @ 13 Dec 2010 20:27)
vedd fel brgn-nel a kapcsolatot
ircen elered, #ut2k4.hun vagy #esl.ut


ircet nem használok
röviden nem tudnád leirni hogy modositom a cfgt qliveon? megy egy két fontos konzolparancs :c
valammenyire vágom quaket sokat 1.16oztam de itt valahogy máshogy van

This post was edited by palacsinta on Dec 13 2010 01:58pm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 13 2010 03:09pm
Quote (palacsinta @ Dec 13 2010 08:40pm)
ircet nem használok
röviden nem tudnád leirni hogy modositom a cfgt qliveon? megy egy két fontos konzolparancs :c
valammenyire vágom  quaket sokat 1.16oztam de itt valahogy máshogy van


a forumában külön thread van a cfg optimalizálásához
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 03:23pm
Quote (palacsinta @ Dec 13 2010 08:40pm)
ircet nem használok
röviden nem tudnád leirni hogy modositom a cfgt qliveon? megy egy két fontos konzolparancs :c
valammenyire vágom  quaket sokat 1.16oztam de itt valahogy máshogy van


eletembe ha ketszer jatszottam ql-t

http://webchat.quakenet.org/

de ezt azert a guglimbol meg fussa
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold: 22.99
Dec 13 2010 04:04pm
magyarul plz
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 13 2010 04:06pm
Quote (lacoking @ Dec 13 2010 11:04pm)
magyarul plz


Quote (Taszilo.^ @ Dec 11 2010 05:48pm)
tl;dr verzio: ha akarsz jaccani kveklajvot, akkor mondd azt, hogy akarsz jaccani kveklajvot


majd a kibaszott ofisol topikba lesz ertheto magyaeórazat hozza
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Dec 14 2010 12:59pm
ujabb bump, es kivancsi lennek a velemenyetekre, hogy vajon bepostoljam-e ezt a kulonbozo subokra, csak mer eleg kevesken vagytok
orulnetek neki/leszarnatok/whatever
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Dec 14 2010 01:15pm
felőlem lehet,de ha sokan jelentkeznének CA-n vagy egyéb team matchen is rajta lennék.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll