☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Quake Live Kupa
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1098
Replies: 35
Track Topic
sutirablo
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
1,329.00
#21
Dec 13 2010 09:22am
aki akar játszani, vagy gyakorolni: sutirablo a Q live accom is.
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#22
Dec 13 2010 01:17pm
nekem kéne cfg és mennék, mert pl fingom nincs hol mit merre kell állitani qliveban
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#23
Dec 13 2010 01:27pm
Quote (palacsinta @ Dec 13 2010 08:17pm)
nekem kéne cfg és mennék, mert pl fingom nincs hol mit merre kell állitani qliveban
vedd fel brgn-nel a kapcsolatot
ircen elered, #ut2k4.hun vagy #esl.ut
palacsinta
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold
:
0.00
#24
Dec 13 2010 01:40pm
Quote (Taszilo.^ @ 13 Dec 2010 20:27)
vedd fel brgn-nel a kapcsolatot
ircen elered, #ut2k4.hun vagy #esl.ut
ircet nem használok
röviden nem tudnád leirni hogy modositom a cfgt qliveon? megy egy két fontos konzolparancs :c
valammenyire vágom quaket sokat 1.16oztam de itt valahogy máshogy van
This post was edited by palacsinta on Dec 13 2010 01:58pm
szabika
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold
:
6,645.00
#25
Dec 13 2010 03:09pm
Quote (palacsinta @ Dec 13 2010 08:40pm)
ircet nem használok
röviden nem tudnád leirni hogy modositom a cfgt qliveon? megy egy két fontos konzolparancs :c
valammenyire vágom quaket sokat 1.16oztam de itt valahogy máshogy van
a forumában külön thread van a cfg optimalizálásához
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#26
Dec 13 2010 03:23pm
Quote (palacsinta @ Dec 13 2010 08:40pm)
ircet nem használok
röviden nem tudnád leirni hogy modositom a cfgt qliveon? megy egy két fontos konzolparancs :c
valammenyire vágom quaket sokat 1.16oztam de itt valahogy máshogy van
eletembe ha ketszer jatszottam ql-t
http://webchat.quakenet.org/
de ezt azert a guglimbol meg fussa
lacoking
Member
Posts: 19,458
Joined: Jul 3 2006
Gold
:
22.99
#27
Dec 13 2010 04:04pm
magyarul plz
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#28
Dec 13 2010 04:06pm
Quote (lacoking @ Dec 13 2010 11:04pm)
magyarul plz
Quote (Taszilo.^ @ Dec 11 2010 05:48pm)
tl;dr verzio: ha akarsz jaccani kveklajvot, akkor mondd azt, hogy akarsz jaccani kveklajvot
majd a kibaszott ofisol topikba lesz ertheto magyaeórazat hozza
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#29
Dec 14 2010 12:59pm
ujabb bump, es kivancsi lennek a velemenyetekre, hogy vajon bepostoljam-e ezt a kulonbozo subokra, csak mer eleg kevesken vagytok
orulnetek neki/leszarnatok/whatever
sutirablo
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold
:
1,329.00
#30
Dec 14 2010 01:15pm
felőlem lehet,de ha sokan jelentkeznének CA-n vagy egyéb team matchen is rajta lennék.
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact