d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Új Hifi
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:11pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 02:06am)
hogytemekkora egy gecifaszvagy :D de komolyan :D::D:D:D:D::dsada.dasdsda
asd
és már szinte felnevetek :D::D:D::D:D: LÓÓÓÓL sdasd


Örülök, hogy végül elfogadtad és beismerted a rólad felállított tényeimet, ez az első lépés a jobb emberré válás irányában, csak így tovább kishaver!
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:12pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:11)
Örülök, hogy végül elfogadtad és beismerted a rólad felállított tényeimet, ez az első lépés a jobb emberré válás irányában, csak így tovább kishaver!


kérlek vond vissza a kishaver kifejezést.
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 3 2010 07:12pm
Quote (LantosErebos @ Nov 4 2010 01:08am)
Te kemény srácnak tűnsz a profil képed alapján, neked nem szólok be inkább. A péniszméretével a másikat pedig nem illik basztatni, ha közismerten hiányosságai vannak a téren, olyan, mintha a földön fekvő emberbe rúgnál bele. Kérlek vond vissza a "kis pöcs" megnevezést, még akkor is, ha nem a péniszem méretére céloztál, akkor is kellemetlen érzéseket keltettél bennem.


Quote (ubul @ Oct 14 2010 02:49pm)
en inkabb nem veszekednek rezsel xd eleg volt megnezni a profiljan levo kepet..

!!!

amúgy kinek a multija vagy? :D
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:13pm
Quote (RedBlueDevils @ 4 Nov 2010 02:10)
valaki mondjam ármeg hgoy ez ki a fasz :D


én leírnám de auto warn
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:13pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 02:10am)
valaki mondjam ármeg hgoy ez ki a fasz :D


Lantos István vagyok, megmondom én. Az egodat ért támadás által létrehozott sérüléseket pedig ne káromkodással, és szidalmazással próbáld elfedni, hanem inkább arra fordítsd a figyelmed, hogy felfedezd a hibáid (ebben segítettem én), és próbálj meg ezentúl jobb emberként élni, pozitívan gondolkodni.
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:15pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:13)
Lantos István vagyok, megmondom én. Az egodat ért támadás által létrehozott sérüléseket pedig ne káromkodással, és szidalmazással próbáld elfedni, hanem inkább arra fordítsd a figyelmed, hogy felfedezd a hibáid (ebben segítettem én), és próbálj meg ezentúl jobb emberként élni, pozitívan gondolkodni.


sztem te inkább csernus vagy ..
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:16pm
Quote (Rezs @ Nov 4 2010 02:12am)
Quote (ubul @ Oct 14 2010 02:49pm)
en inkabb nem veszekednek rezsel xd eleg volt megnezni a profiljan levo kepet..

!!!

amúgy kinek a multija vagy? :D


Miért jön mindenki ezzel a multi szöveggel? Ez itt valamiféle divat, vagy meme? Mielőtt idejöttem, nekem azt ígérték, hogy kötetlenül lehet társalogni emberekkel Magyarország minden részéről, nem azt, hogy mindenki azt írogatja majd, hogy multi multi, nem is értem.
Quote (b_daniel @ Nov 4 2010 02:13am)
én leírnám de auto warn


Írd le, miért járna érte auto-warn? Ezen az oldalon automata is osztja a warnokat, nem csak moderátorok?

This post was edited by LantosErebos on Nov 3 2010 07:17pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Nov 3 2010 07:17pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 03:16)
Miért jön mindenki ezzel a multi szöveggel? Ez itt valamiféle divat, vagy meme? Mielőtt idejöttem, nekem azt ígérték, hogy kötetlenül lehet társalogni emberekkel Magyarország minden részéről, nem azt, hogy itt mindenki azt írogatja, hogy multi multi, nem is értem.


Írd le, miért járna érte auto-warn? Ezen az oldalon automata is osztja a warnokat, nem csak moderátorok?


nagyon átbasztak :d
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:18pm
Quote (LantosErebos @ 4 Nov 2010 02:16)
Miért jön mindenki ezzel a multi szöveggel? Ez itt valamiféle divat, vagy meme? Mielőtt idejöttem, nekem azt ígérték, hogy kötetlenül lehet társalogni emberekkel Magyarország minden részéről, nem azt, hogy itt mindenki azt írogatja, hogy multi multi, nem is értem.


Írd le, miért járna érte auto-warn? Ezen az oldalon automata is osztja a warnokat, nem csak moderátorok?


yup
Banned
Posts: 100
Joined: Oct 30 2010
Gold: 0.00
Nov 3 2010 07:19pm
Quote (RedBlueDevils @ Nov 4 2010 02:15am)
sztem te inkább csernus vagy ..


Látod, máris nem a rágalmazás irányába fordítod az elméd, hanem találtál magadnak egy példaképet az én személyemben. :) Nem garantálom, hogy személyesen tudok neked segíteni, de megpróbálom majd jó példával mutatni neked az utat az életben, és a fórumon.

This post was edited by LantosErebos on Nov 3 2010 07:20pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll