Quote (Rezs @ Nov 4 2010 02:12am)
Quote (ubul @ Oct 14 2010 02:49pm)
en inkabb nem veszekednek rezsel xd eleg volt megnezni a profiljan levo kepet..
!!!
amúgy kinek a multija vagy?

Miért jön mindenki ezzel a multi szöveggel? Ez itt valamiféle divat, vagy meme? Mielőtt idejöttem, nekem azt ígérték, hogy kötetlenül lehet társalogni emberekkel Magyarország minden részéről, nem azt, hogy mindenki azt írogatja majd, hogy multi multi, nem is értem.
Quote (b_daniel @ Nov 4 2010 02:13am)
én leírnám de auto warn
Írd le, miért járna érte auto-warn? Ezen az oldalon automata is osztja a warnokat, nem csak moderátorok?
This post was edited by LantosErebos on Nov 3 2010 07:17pm