d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Óóóó Szülinapom Van! :p
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 26 2010 04:13pm
Quote (Salvador @ Oct 26 2010 10:12pm)
jolvan abba hagyom,ha idegesit csak komolyan nemértem ,hogy  mi vele a baj... ha így kérdezem választ adsz a kérdésemre?


csak irritálo.
kösz.
most már élhetsz.
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Oct 26 2010 04:13pm
ez most greenday ?
Member
Posts: 2,852
Joined: Aug 7 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Oct 26 2010 04:14pm
én vagyok greenday..
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 26 2010 04:15pm
Quote (Anamy @ 27 Oct 2010 00:13)
ez most greenday ?


sub0
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Oct 26 2010 04:15pm
HB!
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 26 2010 04:20pm
Quote (Salvador @ Oct 26 2010 10:12am)
jolvan abba hagyom,ha idegesit csak komolyan nemértem ,hogy  mi vele a baj... ha így kérdezem választ adsz a kérdésemre?


Irj ilyen bututipussal meg szinnel, akkor szertni fognak!
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Oct 26 2010 04:22pm
ki vagy?
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 26 2010 04:29pm
Quote (fahrii @ Oct 26 2010 11:22pm)
ki vagy?


sub0

és téleg ne írj bolddal, mert eltöröm a kezedet
Member
Posts: 4,598
Joined: Sep 14 2010
Gold: 27,935.00
Oct 26 2010 04:31pm
Quote (fahrii @ Oct 27 2010 12:22am)
ki vagy?


hát nem látod? :) sub0 geenday is vagyok stb... :D <_<

egyébként nem is értem, hogy mi alapján, lennék akármeik is. :S

This post was edited by Salvador on Oct 26 2010 04:32pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Oct 26 2010 04:32pm
Quote (Salvador @ Oct 26 2010 10:31am)
hát nem látod? :) sub0 geenday is vagyok stb... :D <_<


10 es vagy es pokerezel, ne csodalkozz :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll