Quote (Smat @ Oct 10 2010 07:35pm)
Hogy itt tudnám tartani azt a lányt akit szeretek, de eléggé surmó módon, vagyis úgy hogy törölném a foglalását wizzairről, mert bejelentkezve hagyta, vagyis simán hozzáférek mindenhez...
De annyira bántana utána a dolog hogy nem bírnék a szemébe nézni, ezért inkább elgondolkoztam az öngyilkosságon. :C
nem hittem, hogy te tudsz gondolkozni, de meg kell hagyni, egész jol csinálod
go for it