Quote (Handryx @ Oct 2 2010 02:00pm)
Úgy mondod, mintha te nem állnál be a sorba.
Szó sincs róla, hogy az álszentet akarnám játszani, csak megjegyeztem. Én is szoktam piszkálni néha, de az feltűnt, hogy minden esetben 5-10 ócsároló post követi a hozzászólását, amíg 20 oldalas topicba nem fulladunk.