d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nehezítsünk
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 2 2010 06:53am
Quote (sylke @ 2 Oct 2010 14:13)
igazábol, egy kibaszott szar hasonlattal akarta bizonyitani az amugy is kibaszott nagy baromságát.


meg amúgyis, attól hogy ő nemtudja használni attól még létezik az acc, és az övé
tehát fail az egész
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 2 2010 06:53am
kutya vagy Jancsi :))))))))
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 2 2010 06:53am
Quote (jarabekg @ Oct 2 2010 12:51pm)
hetente kétszer bejön és nyit egy topicot amit senki sem ért, lehet bele försztölni meg spammolni, olyan kár ezen rágódni


Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem kötne bele minden 1,25. emberbe.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 2 2010 06:55am
Quote (Handryx @ Oct 2 2010 01:53pm)
Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem kötne bele minden 1,25. emberbe.


én már rég nem láttam kötöszködni
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Oct 2 2010 06:57am
én értem
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 2 2010 06:58am
Quote (Handryx @ Oct 2 2010 01:53pm)
Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem kötne bele minden 1,25. emberbe.


most már ott tartunk, hogy minden postjára ugrotok, függetlenül annak tartalmától
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 2 2010 07:00am
Quote (beni @ Oct 2 2010 12:58pm)
most már ott tartunk, hogy minden postjára ugrotok, függetlenül annak tartalmától


Úgy mondod, mintha te nem állnál be a sorba.
Member
Posts: 15,636
Joined: Jan 6 2008
Gold: 280.53
Oct 2 2010 07:02am
Quote (beni @ 2 Oct 2010 13:58)
most már ott tartunk, hogy minden postjára ugrotok, függetlenül annak tartalmától


Mondjuk ez nem is meglepő azért^^
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 2 2010 07:03am
Quote (Handryx @ Oct 2 2010 02:00pm)
Úgy mondod, mintha te nem állnál be a sorba.


Szó sincs róla, hogy az álszentet akarnám játszani, csak megjegyeztem. Én is szoktam piszkálni néha, de az feltűnt, hogy minden esetben 5-10 ócsároló post követi a hozzászólását, amíg 20 oldalas topicba nem fulladunk.
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Oct 2 2010 07:04am
v mint vergődés
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll