d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Nekem Is Kell =( > Neked Milyen állat Kéne Otthonra?
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 2 2010 03:51am
Quote (Kenny10 @ 2 Oct 2010 10:39)
Egy kaméleont szeretnék.
http://www.haziallat.hu/hullo-fajok/kameleon-gyakorlott-terraristaknak/224/2/kameleon-terrarium-hullo.jpg

Ez :drool:
http://www.chameleon.hu/images/jacksonii.jpg


a 2. a varázslatos iskolabuszból van
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2010 04:00am
Quote (ElCapitano @ Oct 2 2010 09:51am)
a 2. a varázslatos iskolabuszból van


;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

akkor nem csak nekem jutott eszembe
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 2 2010 04:13am
Quote (Akizk @ Oct 2 2010 09:27am)
egy harcikacsa!


én vagyok az egyetlen =(
drága lesz:D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 2 2010 06:41am
pina
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 2 2010 06:42am
anyátokat
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 2 2010 06:43am
Quote (sylke @ Oct 2 2010 12:42pm)
anyátokat


<3
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 2 2010 06:44am
egy idomított nagyobbacska polipot aki nem hagy itt pár év múlva
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 2 2010 06:48am
Ti ÁLATOK
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 2 2010 06:51am
Quote (beni @ Oct 2 2010 02:44pm)
egy idomított nagyobbacska polipot aki nem hagy itt pár év múlva


sajnálom beni,de tőled még a polip is inkább kikúszna az ablakon :(
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 2 2010 06:52am
Quote (Saenchai @ 2 Oct 2010 14:51)
sajnálom beni,de tőled még a polip is inkább kikúszna az ablakon :(


orrpolip ftw

Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll