d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Jano > Ty A Blockot
Prev1234512Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 1 2010 03:50am
Ecce Homo

állva szomszédos
pellengéreken: m é l y e n
megvetjük egymást
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Oct 1 2010 03:51am
Quote (ReDEyeS @ 1 Oct 2010 10:48)
ezt se tudom micsoda

de őszintén a balfék hekkelések már nem is érdekelnek


nem hekkelésrol van szó :D

jozef, menj innen :<
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 1 2010 03:52am
Quote (beni @ Oct 1 2010 11:50am)
Ecce Homo

állva szomszédos
pellengéreken: m é l y e n
megvetjük egymást


Üzenőfal

csak 1 coolface az egész
a hotlink a hibás
beni sír
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Oct 1 2010 03:52am
Quote (harcikacsa17 @ 1 Oct 2010 10:46)
WUT?


:DDD okj
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Oct 1 2010 03:54am
Quote (sylke @ 1 Oct 2010 11:48)
yy, mindig fáj amikor eszembe jut az a quote


látod milyen hülye vagy :D
Quote (Saenchai @ 1 Oct 2010 11:47)
megsúgom,hogy nekem semmi közöm az egészhez,bár jó lett volna ha beszállok a bizniszbe,aztán tudom szórni a másfél milliókat :(


vajon mire költhetik a nagy kockák azt a temérdek pénzt ? Vajon mire? :D

This post was edited by banyek on Oct 1 2010 03:54am
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 1 2010 03:54am
Quote (banyek @ 1 Oct 2010 11:54)
látod milyen hülye vagy, sokszor már majdnem sajnállak :D

vajon mire költhetik a nagy kockák azt a temérdek pénzt ? Vajon mire? :D


:D

:D
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Oct 1 2010 03:55am
Quote (Moonflow @ Oct 1 2010 09:34am)
sajnalom, hogy igy gondolod, de latom azert nem vitatkozol azzal, hogy ha akarnal, akkor tudnal mast keresni
mindegy, igazabol leszarom, a report is csak azert volt, mert ruhellem a csavot, es bevallom, mielott reportoltam, nem gondoltam bele, hogy ezzel masnak is arthatok
na mindegy, damage done
ugyse lesz belole semmi, sok a cry a semmiert :D


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=48168097&p=322572583
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 1 2010 03:55am
Quote (Saenchai @ Oct 1 2010 10:52am)
Üzenőfal

csak 1 coolface az egész
a hotlink a hibás
beni sír


a flakont kicsit
túlzásnak éreztem: én
hogy prűd szentfazék?
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Oct 1 2010 03:55am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 11:54am)


vajon mire költhetik a nagy kockák azt a temérdek pénzt ? Vajon mire? :D


a ronda csajukra,aki hülyére veszi őket :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 1 2010 03:55am
Quote (banyek @ Oct 1 2010 09:54am)
látod milyen hülye vagy :D

vajon mire költhetik a nagy kockák azt a temérdek pénzt ? Vajon mire? :D


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=592823
hát nem erre

Quote (Saenchai @ Oct 1 2010 09:55am)
a ronda csajukra,aki hülyére veszi őket :D


na hogy egyem a fitymádat két pofára

This post was edited by sylke on Oct 1 2010 03:56am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234512Next
Closed New Topic New Poll