d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vsg?
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 30 2010 04:45am
Quote (Hellmarch @ 30 Sep 2010 12:43)
:DDD

mérnem vagy soha vovba


most ébredtem fel :(
majd este vagy délután leszek, de most még inkább tusolok meg főzök meg olvasok kicsit.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 30 2010 04:47am
Quote (bajcli @ 30 Sep 2010 11:45)
most ébredtem fel :(
majd este vagy délután leszek, de most még inkább tusolok meg főzök meg olvasok kicsit.


rl
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 30 2010 04:47am
Quote (Hellmarch @ 30 Sep 2010 12:47)
rl


azt vártam, hogy megkérdezd, mit főzök, és beírhatom, hogy SZART KAVICCSAL :DDDDDDDDDDDDD

:(
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Sep 30 2010 04:48am
Quote (bajcli @ 30 Sep 2010 11:47)
azt vártam, hogy megkérdezd, mit főzök, és beírhatom, hogy SZART KAVICCSAL :DDDDDDDDDDDDD

:(


azt nem kérdezem meg mert tudom hogy szíves rinocéroszhúst
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Sep 30 2010 04:49am
Quote (Hellmarch @ 30 Sep 2010 12:48)
azt nem kérdezem meg mert tudom hogy szíves rinocéroszhúst


loool
és tényleg!

f m afk szarok
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Sep 30 2010 05:19am
^_^ I lol'd
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Sep 30 2010 05:19am
lac2 is erre baszott ra mi?
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Sep 30 2010 05:26am
most aztán jól kibasztál mindenkivel, remélem húzogatod rá most a faszod, azért vagy afk
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 82.11
Sep 30 2010 05:33am
Quote (Janou @ 30 Sep 2010 13:26)
most aztán jól kibasztál mindenkivel, remélem húzogatod rá most a faszod, azért vagy afk


Én se nagyon mi értelme volt ennek.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 30 2010 05:56am
/care
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll