☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Sokadik Hunsub Sig Verseny!
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1304
Replies: 39
Track Topic
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#21
Oct 3 2010 02:55pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 22:51)
http://img828.imageshack.us/img828/4201/17910792.gif
Söndör sigje! Változások még lesznek!
kurvás fasz
ez kurvajólett
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#22
Oct 3 2010 02:57pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 09:51pm)
http://img828.imageshack.us/img828/4201/17910792.gif
Söndör sigje! Változások még lesznek!
csak szerintem szar minosegu?
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#23
Oct 3 2010 02:59pm
Quote (Taszilo.^ @ 3 Oct 2010 22:57)
csak szerintem szar minosegu?
y,rossz az alap kép minősége
This post was edited by Ghostmasterq on Oct 3 2010 03:03pm
Taszilo.^
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold
:
3,000.00
#24
Oct 3 2010 03:00pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 09:59pm)
http://img39.imageshack.us/img39/2707/12512t.gif
y,rossz az alap kép minősége
most ezzel azt mondtad, hogy igen, csak szerintem szar
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#25
Oct 4 2010 07:36am
azt hiszem,ma lezárom a versenyt
This post was edited by Ghostmasterq on Oct 4 2010 07:45am
Ghostmasterq
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold
:
1,694.20
#26
Oct 4 2010 12:25pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Oct 2010 15:36)
http://img571.imageshack.us/img571/867/szellem.gif
azt hiszem,ma lezárom a versenyt
win
My_Acc_Is_Bazur
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold
:
3,000.69
#27
Oct 4 2010 12:52pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Oct 2010 20:25)
win
jimi hendrixes sokkal jobb volt imo
Vismajor
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold
:
3,747.73
#28
Oct 4 2010 01:59pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 4 2010 07:52pm)
jimi hendrixes sokkal jobb volt imo
gondolom váltani akart egy kicsit
de az a sig tényleg elég droool volt
Smat
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold
:
1,593.00
#29
Oct 4 2010 04:26pm
Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.
Animáció nélkül:
This post was edited by Smat on Oct 4 2010 04:52pm
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#30
Oct 5 2010 01:52am
Quote (Smat @ 5 Oct 2010 00:26)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg
Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.
Animáció nélkül:
http://img208.imageshack.us/img208/2346/harro.png
Nekem tetszik!
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact