d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sokadik Hunsub Sig Verseny!
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 3 2010 02:55pm
Quote (Ghostmasterq @ 3 Oct 2010 22:51)
http://img828.imageshack.us/img828/4201/17910792.gif

Söndör sigje! Változások még lesznek!


kurvás fasz
ez kurvajólett
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 3 2010 02:57pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 09:51pm)
http://img828.imageshack.us/img828/4201/17910792.gif

Söndör sigje! Változások még lesznek!


csak szerintem szar minosegu?
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 3 2010 02:59pm



Quote (Taszilo.^ @ 3 Oct 2010 22:57)
csak szerintem szar minosegu?


y,rossz az alap kép minősége



This post was edited by Ghostmasterq on Oct 3 2010 03:03pm
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 3 2010 03:00pm
Quote (Ghostmasterq @ Oct 3 2010 09:59pm)
http://img39.imageshack.us/img39/2707/12512t.gif




y,rossz az alap kép minősége


most ezzel azt mondtad, hogy igen, csak szerintem szar
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 4 2010 07:36am


azt hiszem,ma lezárom a versenyt

This post was edited by Ghostmasterq on Oct 4 2010 07:45am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Oct 4 2010 12:25pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Oct 2010 15:36)
http://img571.imageshack.us/img571/867/szellem.gif

azt hiszem,ma lezárom a versenyt


win
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Oct 4 2010 12:52pm
Quote (Ghostmasterq @ 4 Oct 2010 20:25)
win


jimi hendrixes sokkal jobb volt imo
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 4 2010 01:59pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Oct 4 2010 07:52pm)
jimi hendrixes sokkal jobb volt imo


gondolom váltani akart egy kicsit
de az a sig tényleg elég droool volt
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 4 2010 04:26pm


Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.


Animáció nélkül:



This post was edited by Smat on Oct 4 2010 04:52pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 5 2010 01:52am
Quote (Smat @ 5 Oct 2010 00:26)
http://oi55.tinypic.com/208vh93.jpg

Bepróbálkoztam én is egyel remélem tetszik.


Animáció nélkül:

http://img208.imageshack.us/img208/2346/harro.png


Nekem tetszik!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll