Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:52)
Én 6netről jöttem, ahol a kezdőket mindenki segítette, pl énis. De látom itt nem ez a helyzet.
na meséljcsak mi volt az accod 6neten
kaniztál is?
ha véletlen ferr vagy akkor előre is a kurva anyád
This post was edited by Namechange on Aug 16 2010 04:59pm