d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Egy Kis Adományt A Szegényeknek
Prev1234527Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 16 2010 04:54pm
Szia, udv itt. Bemutatkozzak?
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Aug 16 2010 04:56pm
kuldtem 0.7 fgt, nem sok, en is szegeny vagyok

de sok kicsi sokat er
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 04:56pm
Quote (Moonflow @ 17 Aug 2010 00:54)
Szia, udv itt. Bemutatkozzak?


Quote
-Idiota. Nyomorék. (Ha Moonflow írja akkor semmi kép se reagálj rá, csúnya flamewar alakulhat ki)


plox xdd
Member
Posts: 34
Joined: Aug 16 2010
Gold: 10.70
Warn: 10%
Aug 16 2010 04:56pm
okés, köszi a linket és a tanácsokat, és bocsi a topicért.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 16 2010 04:57pm
szegény vagyok : (
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Aug 16 2010 04:58pm
Quote (sunnymarcell @ Aug 16 2010 10:56pm)
kuldtem 0.7 fgt, nem sok, en is szegeny vagyok

de sok kicsi sokat er


Jó hogy a kisgyerekeket még így lehet befolyásolni.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Aug 16 2010 04:58pm
hint: van itt néhány ember, aki annak ellenére, hogy adott neked 0,7 fg-t, nyomorék. nem azt mondom, hogy ne haverkodj vele, de arra készülj fel, hogy ha így teszel, akkor te is fogsz kapni sok e-pofont :DDDDD
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Aug 16 2010 04:58pm
Quote (TimeMaker @ 17 Aug 2010 00:52)
Én 6netről jöttem, ahol a kezdőket mindenki segítette, pl énis. De látom itt nem ez a helyzet.


na meséljcsak mi volt az accod 6neten
kaniztál is?

ha véletlen ferr vagy akkor előre is a kurva anyád

This post was edited by Namechange on Aug 16 2010 04:59pm
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Aug 16 2010 04:59pm
szia

én donolak minnyá
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 16 2010 04:59pm
Quote (Namechange @ 17 Aug 2010 00:58)
na meséljcsak mi volt az accod 6neten
kaniztál is?


erről a kaniról nekem valamiért midnig a faszverés ugrik be
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234527Next
Closed New Topic New Poll