d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Cod 4
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 12:03pm
Quote (Cpt_Ghost @ Jul 31 2010 06:48pm)
szar a statod


neked se volt jobb a képen amit postoltál :x

kismásodik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 31 2010 12:13pm
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 20:03)
neked se volt jobb a képen amit postoltál :x

kismásodik


jo de nekem az 1 ev kihagyas utan volt:c
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 12:14pm
Quote (Cpt_Ghost @ 31 Jul 2010 20:13)
jo de nekem az 1 ev kihagyas utan volt:c


excuses.txt
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 01:04pm
én játszom...
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 01:05pm
still cod2>>>>
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2010 01:12pm
Quote (Csingacsguk @ 31 Jul 2010 20:05)
still cod2>>>>


az egy szar
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 01:13pm
Quote (b_daniel @ Jul 31 2010 09:12pm)
az egy szar


ha valaki balfasz benne, attól még nem szar :c
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
Jul 31 2010 01:24pm
fenn van a gépen, játtszottam is vele, de már csak Uo-zok ált.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jul 31 2010 01:26pm
Quote (Csingacsguk @ 31 Jul 2010 20:13)
ha valaki balfasz benne, attól még nem szar :c


faildelarage?
cs >
bf>
ut>
quake>
halo>
a cod2 nél akármelyik felkapottabb népszerű fps jó
még az aa is
Member
Posts: 3,241
Joined: Mar 8 2009
Gold: 0.00
Jul 31 2010 01:32pm
Quote (b_daniel @ Jul 31 2010 09:26pm)
faildelarage?
cs <
bf<
ut<
quake<
halo<
a cod2 nél akármelyik felkapottabb népszerű fps szarabb
még az aa sem


nem szoktam ragelni, most se arra irányult.
ízlések és pofonok.
én így gondolom.

This post was edited by Csingacsguk on Jul 31 2010 01:33pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll