Quote (b_daniel @ Jul 31 2010 09:26pm)
faildelarage?
cs <
bf<
ut<
quake<
halo<
a cod2 nél akármelyik felkapottabb népszerű fps szarabb
még az aa sem
nem szoktam ragelni, most se arra irányult.
ízlések és pofonok.
én így gondolom.
This post was edited by Csingacsguk on Jul 31 2010 01:33pm