d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Jozef Vs Hunsub
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 11:07am
Quote (David_ibolykane @ 31 Jul 2010 19:06)
Egy szerencsétlen, aki minden baját olyan embereknek sírja el, akik kibaszottul leszarják, és a hátukra se kívánják. Kikúrt szánalmas, hogy ha már ír egy "nőnemű" alak subra, már jönnek a "Szia ;)  ,  *seggnyalás, seggnyalás* " típusú postok, majd az azt követő szerencsétlen vergődés.
És bazdmeg még azt is kiírja a subra, tök gyerekesen, hogy "Jajj kaptam csokit egy lánytól, milyen kikúrt fasza vagyok. ;) ;) <3 " .


engem szombaton megpuszilt egy lány, milyen kikúrt fasza vagyok.
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 31 2010 11:08am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 19:07)
- túl komolyan veszel mindent ;)
-csak irigykedsz..


:'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Már ezért a postért megérte visszajönnöm a subra.
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Jul 31 2010 11:08am
Quote (sub0 @ 31 Jul 2010 17:55)
amugy miért utáljátok szegényt?:(


mert buta

buta, buta, buta
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:08am
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 19:07)
engem szombaton megpuszilt egy lány, milyen kikúrt fasza vagyok.


elköszöntél anyuéktól?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 11:09am
Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 19:07)
engem szombaton megpuszilt egy lány, milyen kikúrt fasza vagyok.


Gratulálok! Így tovább és igazi kis pua válik belőled.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Jul 31 2010 11:10am
Quote (banyek @ Jul 31 2010 06:08pm)
elköszöntél anyuéktól?


JAJ MOST MÉR BÁNTOD Ő CSAK EGY EGYSZERŰ PÓÓÓÓÓSZTER
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jul 31 2010 11:10am
Quote (banyek @ 31 Jul 2010 19:08)
elköszöntél anyuéktól?


ja, a tiédtől
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 31 2010 11:11am
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 19:10)
JAJ MOST MÉR BÁNTOD Ő CSAK EGY EGYSZERŰ PÓÓÓÓÓSZTER


Odaragasztanám Jozefet a falra, mint egy egyszerű pósztert.

Quote (sunnymarcell @ 31 Jul 2010 19:10)
ja, a tiédtől


ololol xD

This post was edited by josheide on Jul 31 2010 11:11am
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 31 2010 11:11am
Quote (Vharimatras @ 31 Jul 2010 19:10)
JAJ MOST MÉR BÁNTOD Ő CSAK EGY EGYSZERŰ PÓÓÓÓÓSZTER


bántom ?
Member
Posts: 2,767
Joined: Aug 13 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 31 2010 11:11am
amugy sztem 1 ba van jozef-el 23éves és a hejett hoyg ahverjaival élné a az életét bulizna csajozna etc. itt veria magát meg mesél midnent sztem 23évesen nem itt a heje .... :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll