d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kell A Következő 10es > Asd
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:24am
Quote (Sanyika @ Jul 29 2010 07:23pm)
mert mitörtént?


utóbbi hónapokban alapból geci boldogtalan és depis voltam, de tegnap kb bekattantam
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:28am
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Jul 29 2010 11:28am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:24)
utóbbi hónapokban alapból geci boldogtalan és depis voltam, de tegnap kb bekattantam


énse vagyok tul vidám mégse akarom magam bannoltatni.

Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:28)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem


dobd ki a csajt ha ennyire nem bizol benne.

This post was edited by Sanyika on Jul 29 2010 11:29am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:29am
Quote (Sanyika @ Jul 29 2010 07:28pm)
énse vagyok tul vidám mégse akarom magam bannoltatni.


faszom se akarja h bannolják, csak egy kis szuszpi jól esne
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jul 29 2010 11:29am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:28)
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra


ez a sad but true story bro része
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jul 29 2010 11:30am
Quote (fahrii @ Jul 29 2010 05:28pm)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem


wtf
ez a nő hülyének néz? :D

ez mi már : DDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:31am
Quote (Rezs @ Jul 29 2010 07:30pm)
wtf
ez a nő hülyének néz? :D

ez mi már : DDDDDD


szarok bele, az utóbbi 2-3 hónapban olyan geciségeket követtem el vele szembe hogy nemigaz :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jul 29 2010 11:33am
még annyit hogy bepoloskáztam ma a szobáját : D majd ha lessz időm belehallgatok az esti menetbe
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jul 29 2010 11:33am
Quote (fahrii @ Jul 29 2010 06:28pm)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem

:D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 29 2010 11:33am
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:28)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra

bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem


te erősen hülyének lettél nézve.




Quote (Rezs @ 29 Jul 2010 19:30)
wtf
ez a nő hülyének néz? :D

ez mi már : DDDDDD

kicsit lassu voltam :(

This post was edited by CyberPunk666 on Jul 29 2010 11:34am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Closed New Topic New Poll