Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:24)
utóbbi hónapokban alapból geci boldogtalan és depis voltam, de tegnap kb bekattantam
énse vagyok tul vidám mégse akarom magam bannoltatni.
Quote (fahrii @ 29 Jul 2010 19:28)
a barátnőm volt pasija meglátogatja ma és ott lesz 3 napot... elvileg azért h végleg lezárják a dolgokat + megbeszéljék...
- 1 ágyban fognak aludni ami még 1 embernek is kicsi
- kb 2-3 hónapja nem dugott mióta velem van
- nem leszek ott
- anno velem is lefeküdt amikor még elvileg együtt voltak szal most én sem számíthatok jobbra
bár leszarom mondjuk, de azért kicsit bassza az önérzetem
dobd ki a csajt ha ennyire nem bizol benne.
This post was edited by Sanyika on Jul 29 2010 11:29am