d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lól A Katonai..
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 26 2010 04:05pm
Quote (Aston @ Jul 26 2010 10:04pm)
Juszuf kihasználná. képzeld el azt, amikor józsef dolgozik ölében a laptoppal és gica a lábaira tehénkedik.
azt nem bírja ki akármi. mindenz természetesen a sivatak közepént történik


:DDD
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jul 26 2010 04:05pm
Quote (Aston @ 27 Jul 2010 00:04)
Juszuf kihasználná. képzeld el azt, amikor józsef dolgozik ölében a laptoppal és gica a lábaira tehénkedik.
azt nem bírja ki akármi. mindenz természetesen a sivatak közepént történik


reflexből kerestem a Like gombot...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 26 2010 04:11pm
kell egy ilyen!
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 26 2010 04:13pm
Quote (Aston @ Jul 27 2010 12:04am)
Juszuf kihasználná. képzeld el azt, amikor józsef dolgozik ölében a laptoppal és gica a lábaira tehénkedik.
azt nem bírja ki akármi. mindenz természetesen a sivatak közepént történik


/thread
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 26 2010 04:27pm
Quote (Saenchai @ 27 Jul 2010 00:13)
/thread


aha yeah aha :angry:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 26 2010 04:34pm
Amúgy ez most egy "havi másfél milkából ilyenre is tellik" topic?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 26 2010 04:34pm
Quote (josheide @ Jul 26 2010 10:34pm)
Amúgy ez most egy "havi másfél milkából ilyenre is tellik" topic?


havi 2
ráadásul most feljebb csuszott a ranglétrán, szoval már legalább 3 milla/ho!
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jul 26 2010 04:43pm
Quote (sylke @ 27 Jul 2010 00:34)
havi 2
ráadásul most feljebb csuszott a ranglétrán, szoval már legalább 3 milla/ho!


de mégis honnan jött a 1.5M/hó ?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 26 2010 04:47pm
Quote (banyek @ 27 Jul 2010 00:43)
de mégis honnan jött a 1.5M/hó ?


Most nagyon rasszista leszek (lc3 ATTENTION PLZ).

Pont ugyanonnan, mint a hatmillió zsidó.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Jul 26 2010 05:16pm
dsadhfdfs

This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 26 2010 05:16pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll