☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Lól A Katonai..
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1551
Replies: 34
Track Topic
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#21
Jul 26 2010 04:05pm
Quote (Aston @ Jul 26 2010 10:04pm)
Juszuf kihasználná. képzeld el azt, amikor józsef dolgozik ölében a laptoppal és gica a lábaira tehénkedik.
azt nem bírja ki akármi. mindenz természetesen a sivatak közepént történik
:DDD
bbaallaaggee
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold
:
1.21
#22
Jul 26 2010 04:05pm
Quote (Aston @ 27 Jul 2010 00:04)
Juszuf kihasználná. képzeld el azt, amikor józsef dolgozik ölében a laptoppal és gica a lábaira tehénkedik.
azt nem bírja ki akármi. mindenz természetesen a sivatak közepént történik
reflexből kerestem a Like gombot...
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#23
Jul 26 2010 04:11pm
kell egy ilyen!
Saenchai
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold
:
355.92
#24
Jul 26 2010 04:13pm
Quote (Aston @ Jul 27 2010 12:04am)
Juszuf kihasználná. képzeld el azt, amikor józsef dolgozik ölében a laptoppal és
gica a lábaira tehénkedik.
azt nem bírja ki akármi. mindenz természetesen a sivatak közepént történik
/thread
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#25
Jul 26 2010 04:27pm
Quote (Saenchai @ 27 Jul 2010 00:13)
/thread
aha yeah aha
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#26
Jul 26 2010 04:34pm
Amúgy ez most egy "havi másfél milkából ilyenre is tellik" topic?
sylke
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold
:
710.00
#27
Jul 26 2010 04:34pm
Quote (josheide @ Jul 26 2010 10:34pm)
Amúgy ez most egy "havi másfél milkából ilyenre is tellik" topic?
havi 2
ráadásul most feljebb csuszott a ranglétrán, szoval már legalább 3 milla/ho!
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#28
Jul 26 2010 04:43pm
Quote (sylke @ 27 Jul 2010 00:34)
havi 2
ráadásul most feljebb csuszott a ranglétrán, szoval már legalább 3 milla/ho!
de mégis honnan jött a 1.5M/hó ?
josheide
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
33,265.80
#29
Jul 26 2010 04:47pm
Quote (banyek @ 27 Jul 2010 00:43)
de mégis honnan jött a 1.5M/hó ?
Most nagyon rasszista leszek (lc3 ATTENTION PLZ).
Pont ugyanonnan, mint a hatmillió zsidó.
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#30
Jul 26 2010 05:16pm
dsadhfdfs
This post was edited by Cpt_Ghost on Jul 26 2010 05:16pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact