d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Real Life Topik
Prev12345122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 22 2010 01:29pm
Quote (Fezmin @ Jun 22 2010 07:29pm)
az lesz rajta, hogy: Fezmin@d2jsp


a tortán vagy a képeken?XD

This post was edited by harcikacsa17 on Jun 22 2010 01:30pm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 22 2010 01:30pm
Quote (harcikacsa17 @ 22 Jun 2010 21:29)
a tortán vagy a képeken?XD


a feleségén
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jun 22 2010 01:31pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 22 2010 08:29pm)
a tortán vagy a képeken?XD


Majd pózolok egy lappal, a kezemben amire ez lesz felírva, úgy láttam itt a fórumon az a jasszos
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 22 2010 01:36pm
Quote (jspogmg @ Jun 22 2010 07:23pm)
nem találom a tubákom osztálykirándulás óta :(


meg lett, és meg is ünnepeltem egy longer menüvel :)
Quote (Fezmin @ Jun 22 2010 07:38pm)
A szomszéd szobában káefcé van, vagy hogy jártad meg ilyen gyorsan?

10 perce postoltad, hogy nincs meg.


igazából egy 25 centis csíkkal ünnepeltem meg
még egy barátom nevezte el, azóta hívom így :o

This post was edited by jspogmg on Jun 22 2010 01:40pm
Member
Posts: 16,354
Joined: Sep 14 2008
Gold: 535.00
Jun 22 2010 01:37pm
na évzáró letudva, nem buktam semmiből és csak 1 kettesem van
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jun 22 2010 01:38pm
Quote (jspogmg @ Jun 22 2010 08:36pm)
meg lett, és meg is ünnepeltem egy longer menüvel :)



A szomszéd szobában káefcé van, vagy hogy jártad meg ilyen gyorsan?

10 perce postoltad, hogy nincs meg.

This post was edited by Fezmin on Jun 22 2010 01:38pm
Member
Posts: 6,885
Joined: Dec 7 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jun 22 2010 01:39pm
Quote (Fezmin @ Jun 22 2010 07:38pm)
A szomszéd szobában káefcé van, vagy hogy jártad meg ilyen gyorsan?

10 perce postoltad, hogy nincs meg.


igazából egy 25 centis csíkkal ünnepeltem meg
még egy barátom nevezte el, azóta hívom így :o
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Jun 22 2010 01:40pm
Quote (jspogmg @ Jun 22 2010 08:39pm)
igazából egy 25 centis csíkkal ünnepeltem meg
még egy barátom nevezte el, azóta hívom így :o


oh... akkor nvm
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 22 2010 01:40pm
Quote (jspogmg @ 22 Jun 2010 21:39)
igazából egy 25 centis csíkkal ünnepeltem meg
még egy barátom nevezte el, azóta hívom így :o


tubák nekem valahogy nem adja

akkor inkább cigizek és elhullok tüdőrákban
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
Jun 22 2010 01:41pm
jó a topik
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345122Next
Add Reply New Topic New Poll