Quote (jspogmg @ Jun 22 2010 07:23pm)
nem találom a tubákom osztálykirándulás óta

meg lett, és meg is ünnepeltem egy longer menüvel

Quote (Fezmin @ Jun 22 2010 07:38pm)
A szomszéd szobában káefcé van, vagy hogy jártad meg ilyen gyorsan?
10 perce postoltad, hogy nincs meg.
igazából egy 25 centis csíkkal ünnepeltem meg
még egy barátom nevezte el, azóta hívom így
This post was edited by jspogmg on Jun 22 2010 01:40pm