d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mondjatok Filmeket > Amiket érdemes Megnézni
Prev1234521Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
Jun 5 2010 12:07pm
Quote (Helldrinker @ 5 Jun 2010 19:47)
human pentidelence v hogy kell irni xd


vegulis ossze lehet rakni ezekbol a betukbol is csak van benne par felesleges :D
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 5 2010 12:09pm
Quote (fleSs @ 5 Jun 2010 19:07)
vegulis ossze lehet rakni ezekbol a betukbol is csak van benne par felesleges :D


close to 8k
Banned
Posts: 2,021
Joined: Mar 29 2006
Gold: 43.15
Jun 5 2010 12:22pm
Egy maréknyi dollárért, Pár dollárral többért, A jó a rossz és a csúf
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 5 2010 12:24pm
requiem for a dream
egy kosaras naploja
amerikai historia x
elcserelt eletek
ponyvaregeny
a lanyom nelkul soha
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 5 2010 02:23pm
donnie darko
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
Jun 5 2010 02:24pm
Quote (Szuzsika @ 5 Jun 2010 17:41)
Unatkozom délutánonként, és nem tudok mit csinálni. Így várok tippeket, milyen filmeket láttatok / hallottatok mostanába, amiket megéri megnézni.
Műfaját tekintve mind1.


irigylem a nyomorod :(
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 5 2010 02:26pm
Quote (Szuzsika @ 5 Jun 2010 17:41)
Unatkozom délutánonként, és nem tudok mit csinálni. Így várok tippeket, milyen filmeket láttatok / hallottatok mostanába, amiket megéri megnézni.
Műfaját tekintve mind1.


..ha unatkozol, ne filmek nézésével próbáld feldobni az unalmas pillanatokat. Gyere fel Pestre.. :hug:
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 5 2010 02:30pm
Quote (Nerz8 @ 5 Jun 2010 17:46)
így van. itt egy kis előzetes.

ontopik: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=40541995&f=129


Az a lacketto quote n1.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
Jun 5 2010 03:23pm
kattints a torrent oldalon a downloads szerinti csoportosításra -.- ......


nők..
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
Jun 5 2010 03:29pm
Quote (b_daniel @ 5 Jun 2010 22:23)
nők..


angyalok :)
mi lenne velünk nélkülük :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234521Next
Add Reply New Topic New Poll