d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szabi és Rici Elváltak
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
Jun 1 2010 09:36am
Quote (sylKE @ 1 Jun 2010 16:36)
hát ha erre kapok 10%ot akkor inkább bannoltatom az accomat, mert nem akarok egy 10 évesekkel teli e-játszotérre járkálni :)))))


ott a pont. igazat mondtál erre csak nemjár a tizes
Member
Posts: 5,363
Joined: Jan 11 2010
Gold: 0.00
Jun 1 2010 09:46am
Quote (sunnymarcell @ Jun 1 2010 04:04pm)
nem értheted, hiszen nincs egy barátod se ezek szerint


:blink:

Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 1 2010 10:58am
RE

most jöttem el tőle :(
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 1 2010 11:00am
Quote (aLexXx2 @ Jun 1 2010 05:46pm)
:blink:

http://www.demotivalo.com/wp-content/uploads/2010/06/demot_sinbohoc.jpg


olyan szarok ezek magyarul
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 1 2010 11:00am
Quote (szabika @ Jun 1 2010 04:58pm)
RE

most jöttem el tőle :(


még azért utoljára fejberugdoshattad volna a nevemben
Member
Posts: 13,605
Joined: Apr 20 2007
Gold: 2,024.00
Jun 1 2010 11:04am
old story bro
Banned
Posts: 8,176
Joined: Mar 7 2009
Gold: 0.95
Warn: 60%
Jun 1 2010 11:05am
Quote (sylKE @ 1 Jun 2010 17:31)
12 éves fasszopo random kis takony vagy, szoval nem értheted kikröl van szo :)


egy teljesen értelmes postra, amibe semmi felháborító nincs, azt írtad, hogy remélem anyád felpofoz ezért a postért

el is kéne gondolkozni ki is a "fasszopo random"
Member
Posts: 27,047
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Jun 1 2010 11:06am
Quote (szabika @ 1 Jun 2010 18:58)
RE

most jöttem el tőle :(


iso full story,
pénzét elvetted remélem :D

Quote (sunnymarcell @ 1 Jun 2010 19:05)
egy teljesen értelmes postra, amibe semmi felháborító nincs, azt írtad, hogy remélem anyád felpofoz ezért a postért

el is kéne gondolkozni ki is a "fasszopo random"


nem kérdés

This post was edited by bavar01 on Jun 1 2010 11:07am
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 1 2010 11:07am
Quote (sunnymarcell @ Jun 1 2010 05:05pm)
egy teljesen értelmes postra, amibe semmi felháborító nincs, azt írtad, hogy remélem anyád felpofoz ezért a postért

el is kéne gondolkozni ki is a "fasszopo random"


Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 1 2010 11:08am
Quote (sunnymarcell @ Jun 1 2010 06:05pm)
egy teljesen értelmes postra, amibe semmi felháborító nincs, azt írtad, hogy remélem anyád felpofoz ezért a postért

el is kéne gondolkozni ki is a "fasszopo random"


te

word
baibai
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Closed New Topic New Poll