☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev
1
2
3
4
5
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 9813
Replies: 646
Track Topic
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#21
May 29 2010 04:12pm
Maradjuk a témánál plz.
This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:12pm
beni
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold
:
6,440.13
#22
May 29 2010 04:13pm
Quote (banyek @ May 29 2010 11:09pm)
gürkéjére pluszegy
azaz
[x] xGurke
amúgy enyémről tudni kell, hogy minden egyes pixel tartalmaz mondanivalót, nézzétek csak meg jobban, az elmúlt egy évemet, a két+1 szereplőt, a színeket, a jelenetet, stbstb..
így nézve ez se rossz
banyek
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold
:
0.31
#23
May 29 2010 04:14pm
Quote (Flutter @ 29 May 2010 23:11)
anyád nincs a képen
majd lesz, de az "anyád" szó helyett találhattál volna szebbet is ^^
Quote (bbaallaaggee @ 29 May 2010 23:10)
az enyémnek több mondanivalója van...:DD
:DD
IvOjoGhuRT
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold
:
124.96
#24
May 29 2010 04:14pm
[x]
Ad4mz
illetve
Ricinger szavazata [x]
Anamy
This post was edited by IvOjoGhuRT on May 29 2010 04:17pm
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#25
May 29 2010 04:16pm
jozef és szabika
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#26
May 29 2010 04:17pm
engem szépen kihagytál
namindegy...
Oberon_os
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold
:
124.45
#27
May 29 2010 04:18pm
Quote (Aston @ 29 May 2010 23:17)
engem szépen kihagytál
namindegy...
tijed szar öcsi
AngryBug
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold
:
0.16
#28
May 29 2010 04:18pm
[x] vismajor
Aston
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold
:
10.66
#29
May 29 2010 04:20pm
Quote (Oberon_os @ 29 May 2010 23:18)
tijed szar öcsi
.. szép dolog a testvéri összetartás
zizibánt :c
Fezmin
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold
:
35,050.00
Trader:
Trusted
#30
May 29 2010 04:20pm
Quote (Aston @ May 29 2010 11:17pm)
engem szépen kihagytál
namindegy...
Sry, de nem is postoltál a válogatás topicba, ígyhát úgy gondoltam, nem szeretnél részt venni a versenyben.
This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:21pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
65
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact