d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny! > Most Indul! :)
Prev1234565Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 04:12pm
Maradjuk a témánál plz. :unsure:

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:12pm
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 29 2010 04:13pm
Quote (banyek @ May 29 2010 11:09pm)
gürkéjére pluszegy <3

azaz

[x] xGurke

amúgy enyémről tudni kell, hogy minden egyes pixel tartalmaz mondanivalót, nézzétek csak meg jobban, az elmúlt egy évemet, a két+1 szereplőt, a színeket, a jelenetet, stbstb.. ;)


így nézve ez se rossz
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 29 2010 04:14pm
Quote (Flutter @ 29 May 2010 23:11)
anyád nincs a képen :O


majd lesz, de az "anyád" szó helyett találhattál volna szebbet is ^^
Quote (bbaallaaggee @ 29 May 2010 23:10)
az enyémnek több mondanivalója van...:DD


:DD
Member
Posts: 8,658
Joined: May 31 2006
Gold: 124.96
May 29 2010 04:14pm
[x] Ad4mz


illetve

Ricinger szavazata [x] Anamy

This post was edited by IvOjoGhuRT on May 29 2010 04:17pm
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 04:16pm
jozef és szabika
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 29 2010 04:17pm
engem szépen kihagytál :(
namindegy...
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 29 2010 04:18pm
Quote (Aston @ 29 May 2010 23:17)
engem szépen kihagytál :(
namindegy...


tijed szar öcsi
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
May 29 2010 04:18pm
[x] vismajor :D
Member
Posts: 15,009
Joined: Jul 3 2008
Gold: 10.66
May 29 2010 04:20pm
Quote (Oberon_os @ 29 May 2010 23:18)
tijed szar öcsi


.. szép dolog a testvéri összetartás
zizibánt :c
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
May 29 2010 04:20pm
Quote (Aston @ May 29 2010 11:17pm)
engem szépen kihagytál :(
namindegy...


Sry, de nem is postoltál a válogatás topicba, ígyhát úgy gondoltam, nem szeretnél részt venni a versenyben. :)

This post was edited by Fezmin on May 29 2010 04:21pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234565Next
Add Reply New Topic New Poll