d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > A Nagy Hunsub Signature Szépségverseny > Ez Még Csak A Casting! :)
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 01:01pm
Quote (Kenny10 @ 28 May 2010 19:52)
Lényegtelen, de megemlítem, hogy Bug csinálta.
http://img31.imageshack.us/img31/1725/kennysig.png


én az ez elöttivel neveznék, amelyiket eladtad Krisznek ;)
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2010 01:05pm
nekem két igazán nagyon jó signem van. A mostani, meg amit farki csinált anno...

mivel azt törölte a host(hülye fejjel nem mentettem le), így könnyű a döntés. jelenlegit nevezem.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 01:06pm
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2010 08:05pm)
nekem két igazán nagyon jó signem van. A mostani, meg amit farki csinált anno...

mivel azt törölte a host(hülye fejjel nem mentettem le), így könnyű a döntés. jelenlegit nevezem.


a zeratulos?
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 28 2010 01:12pm


ezzel nevezek, mert ádám szerint ezen kibaszott jó a smudge.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 28 2010 01:16pm
Quote (Vharimatras @ 28 May 2010 21:06)
a zeratulos?


igen...

ha most azt mondod, hogy neked megvan....

This post was edited by CyberPunk666 on May 28 2010 01:17pm
Member
Posts: 17,415
Joined: Jan 31 2007
Gold: 3,065.00
May 28 2010 01:17pm
Quote (banyek @ May 28 2010 08:01pm)
én az ez elöttivel neveznék, amelyiket eladtad Krisznek ;)


Ez elötti van, de Krisznek nem adtam el egyet sem.
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 28 2010 01:19pm
Quote (CyberPunk666 @ May 28 2010 08:16pm)
igen...

ha most azt mondod, hogy neked megvan....


sajnos nincs :(

pedig az tényleg nagyon jó
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 28 2010 01:26pm
Quote (Kenny10 @ 28 May 2010 20:17)
Ez elötti van, de Krisznek nem adtam el egyet sem.


az amelyik kék háttér+narutó nagymester+ipod füles, tudod.... :D

..vagy az búgé volt?

This post was edited by banyek on May 28 2010 01:28pm
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
May 28 2010 01:30pm
Quote (banyek @ 28 May 2010 21:26)
az amelyik kék háttér+narutó nagymester+ipod füles, tudod.... :D

..vagy az búgé volt?


Azt siget Aston adta el nekem.


Imi remekművével beszállok!

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 28 2010 01:31pm
nevezem az enyémet
bár nem igazi műalkotás mint a tiétek, de csak ebbe van pia

This post was edited by jarabekg on May 28 2010 01:32pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234514Next
Add Reply New Topic New Poll