d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dejv Megrohamozza Pestet > Fuc Yea
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:48pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 24 2010 09:47pm)
ha egyegy facepalm beszólás után ott is betudsz vágni odaillő képet, akkor OFC TALÁLKOZZUNK


majd improvizálok

meg viszek laptopot meg tollat meg ceruzát
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:49pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 24 2010 09:47pm)
ha egyegy facepalm beszólás után ott is betudsz vágni odaillő képet, akkor OFC TALÁLKOZZUNK





budapesten 2 ikea van :C


fogalmam nincs,de azt mondta haverom,hogy valami metro vonalon van,úgyhogy tudok trollkodni akármerre
Member
Posts: 1,319
Joined: Oct 6 2008
Gold: 0.00
May 24 2010 01:50pm
Quote (Saenchai @ May 24 2010 07:49pm)
fogalmam nincs,de azt mondta haverom,hogy valami metro vonalon van,úgyhogy tudok trollkodni akármerre


akkor azaz örs vezér teri ieka lesz
2es metrónaka végállomása örs vezér tér
de onna buszsal kitudsz menni rákoskeresztúrra(halálfasza) kőbányára(3as metró végállomás) árpádhíd(volán buszok vác-esztergom-pilis)
etc
jóhelyen leszel
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:51pm
lol de azért nerztomi itt volt a topicban,és semmit nem írt
ez most nagyon fájt :(
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 24 2010 01:53pm
Quote (Saenchai @ 24 May 2010 20:51)
lol de azért nerztomi itt volt a topicban,és semmit nem írt
ez most nagyon fájt :(


hát dunno :(

holnap délelőtt lesz egy vizsgám és úgy terveztem, hogy jövök is haza :(

This post was edited by Nerz8 on May 24 2010 01:53pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 24 2010 01:54pm
Quote (Nerz8 @ May 24 2010 09:53pm)
hát dunno :(

holnap délelőtt lesz egy vizsgám és úgy terveztem, hogy jövök is haza :(


ja lol azt hittem pesten trollkodsz
miattam ne maradj,nem gondoltam komolyan :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 24 2010 01:56pm
szerdán 5-6 körül blaha?
onnan akácfa söröző
Member
Posts: 4,638
Joined: May 16 2009
Gold: 0.31
May 24 2010 01:57pm
Quote (Sorvatkutyuska @ 24 May 2010 20:50)
akkor azaz örs vezér teri ieka lesz
2es metrónaka  végállomása örs vezér tér
de onna buszsal kitudsz menni rákoskeresztúrra(halálfasza) kőbányára(3as metró végállomás) árpádhíd(volán buszok vác-esztergom-pilis)
etc
jóhelyen leszel


jajaja, és közel hozzánk..
Ikea mellett van jó kocsma/pub, azaz sréhen szemben :D
de ott nincs vízipipázás, levivel már kérdeztük :cry:
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 24 2010 01:58pm
Quote (xGurke @ May 24 2010 08:56pm)
szerdán 5-6 körül blaha?
onnan akácfa söröző


5-6? az baszott korán van
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 24 2010 01:58pm
Quote (Sorvatkutyuska @ May 24 2010 08:50pm)
akkor azaz örs vezér teri ieka lesz
2es metrónaka  végállomása örs vezér tér
de onna buszsal kitudsz menni rákoskeresztúrra(halálfasza) kőbányára(3as metró végállomás) árpádhíd(volán buszok vác-esztergom-pilis)
etc
jóhelyen leszel


tipikus vismajor post
inb4 gyorsan gépelek :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll