leultem egy 3$os sng-re es az elso korben K4s van nalam, SBbol kiegeszitek.
floppon flushhuzo, persze emelek, 4en jonnek velem, lejon a flushom, raadasul lejott az asz igy tuti a legmagasabb flush nalam van...
a vegen 4en allin mentunk, win, masodik korben megegyallint nyertem KKval..

eddig minden zsetont vittem

sztem
kozben meg ketembert kiejtettem
2k zseton a kezdo es 10 felett vagyk 10 fos asztalon

es meg korbe sem ert az osztogomb

es megcsak masodik vakszinten vagyunk xDDDd