Quote (Helldrinker @ Mar 19 2010 04:54pm)
where are you from?
miskolci akkor talizhatunk xd
de csak ha nem vagy ellenére annak hogy el van törve a kezem meg az egyik lábam .... köcsög katonák rájuk gyújtom a laktanyát xd
BAZDMEG : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
KURVÁRA FELRÖHÖGTEM :DDDDDDD